Netflix'in En Büyük Bütçeli Filmi: The Gray Man

Netflix'in En Büyük Bütçeli Filmi: The Gray Man

Netflix; başrollerinde Ryan Gosling ve Chris Evans'ın yer aldığı 200 milyon dolarlık bütçeli “The Gray Man“ filmi için hazırlıklara başladı.

"Avengers: Endgame" yazar ve yönetmenleri, Netflix için yeni bir aksiyon-gerilim filmi için hazırlıklara başladı. "The Gray Man" isimli aksiyon filmi, Mark Greaney'nin aynı isimli romanından uyarlanacak. 2 dalda Oscar Ödüllerine aday gösterilen Ryan Gosling, başarılı oyuncu Chris Evans'la "The Gray Man" filminde bir araya gelecek.

Rekor Bütçeli Film

"The Gray Man" 200 milyon dolarlık bütçesiyle Netflix'n en büyük bütçeli filmi olacak. Dünyanın birçok ülkesinde çarpıcı senaryoları ile orijinal yapımlar ortaya koyan Netflix, "The Gray Man" ile çıtasını yükseltiyor. Bu başarısı da Netflix'i film yapımcılarının hedefi haline getiriyor.

The Gray Man Film Ekibi

"The Gray Man" filminin yönetmenliğini Joe ve Anthony Russo kardeşler üstlenecek. Russo kardeşler daha önce "Captain America: Winter Soldier" ve "Avengers: Endgame" başta olmak üzere ticari anlamda büyük başarılar elde eden Marvel filmlerini yönetmişlerdi Bu filmlerin birinde Chris Evans ile birlikte çalışmışlardı. Russo kardeşler, filmin senaryosunu "Avengers: Endgame" senaristleri Christopher Markus ve Stephen McFeely'nin katkıları ile hazırladı.

The Gray Man Filminin Konusu

"The Gray Man" filminde eski meslektaşlar karşı karşıya geliyor. Chris Evans; Lloyd Hansen karakterini, Ryan Gosling ise eski CIA üyesi olan katil Court Gentry'i canlandıracak. İkili arasındaki savaş, Russo kardeşlere yeni bir fikir verdi ve Gosling'in canlandırdığı Court Gentry karakterini merkeze alan devam filmi hakkında görüşmelere başladılar. Joe Russo, film hakkında açıklama yaparak “Fikir bir seri oluşturmak ve yeni bir evren inşa etmek için ideal. Hepimiz ilk filme bağlıyız ve bu bizi ikinci filme götürmek için harika bir yere koyuyor. Bunlar usta suikastçiler ve Gosling’in karakteri CIA tarafından dışlandı. Evans’ın karakteri onu avlamak zorunda.” dedi.

Yorumlar