Netflix’in En Çok İzlenen Yapımlarından Biri ‘The Old Guard'

Netflix’in En Çok İzlenen Yapımlarından Biri ‘The Old Guard'

Charlize Theron’un başrollü filmin ilk ayında 72 milyon aboneye ulaşması hedefleniyor.

Bir süre önce yaşanan karantina sürecinden ötürü Netflix’in kullanıcı sayısı ve izlenme rakamları ciddi bir şekilde artış göstermişti. En çok izlenen orijinal filmlerini açıklayan platformun listesinde Bird Box, Spenser Confidential, 6 Underground gibi filmlerinde yer alması oldukça dikkat çekti. 

Geçtiğimiz günlerde seyircinin beğenisine sunulan The Old Guard filminin yayınlanması ile aksiyon filmlerine olan ilginin yoğun olduğu görüldü. 10 Temmuz’da yayınlanan filmin yönetmenliğini Gina Prince-Bythewood‘un üstlenirken, Charlize Theron‘un da başrolünde yer alıyor. Birçok ülkede Netflix’in Top 10 listesinin ilk sıralarında yer alan The Old Guard, yaşanan bu yoğun ilgi sayesinde Netflix’in en çok izlenen filmlerinden biri oldu.

Bir üçlemenin ilk parçası olan The Old Guard, Leandro Fernandez ve Greg Rucka’nın aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlandı. Gizemli bir kadının liderlik yaptığı bir grup paralı askerin hikâyesini konu alan filmde bu askerleri diğerlerinden ayıran asırlardır yaşayan ölümsüzlerden oluşması gibi dikkat çekici bir detay var. Grup üyeleri için ölümsüz hayatın heyecanı gittikçe azalırken, daha önce hiç tanımadıkları başka bir ölümsüzün ortaya çıkması, bu paralı asker grubunu beklenmedik bir maceranın içine sürüklüyor.

Kaynak: https://collider.com/the-old-guard-netflix-viewer-stats-most-popular-films/

Yorumlar