Netflix’ in En İyi Açılışını Murder Mystery Filmi Yaptı

Adam Sandler ve Jennifer Aniston başrollü film Murder Mystery, Netflix’ in en iyi açılışını gerçekleştirdi.

Geçtiğimz hafta Netflix’te yayınlanan Murder Mystery filmi platformun ne iyi açılışını gerçekleştiren film oldu. Başrollerini Adam Sandler ile Jennifer Aniston’ ın paylaştığı yapım Kyle Newacheck’in yönetmenliğinde gerçekleşti. 

Murder Mystery ilk üç günde 30 milyon izleyiciye ulaştı. Film, evliliklerine  yeni bir soluk getirmek için tatile çıkmayı planlayan bir çiftin başına gelenleri  olayları konu ediyor. New York’da yaşayan bir polis ve karısı, evliliklerindeki monotonluğu son vermek için Avrupa’ya tatile çıkmayı planlar. Çift, adamın işi dolayısıyla sürekli ertelemek zorunda oldukları tatile sonunda gidecek olmanın heyecanı içerisindedir. Her şeyi geride bırakarak Avrupa’ya tatile çıkan çift, bir gün dost canlısı bir milyarderin yatında verdiği bir partiye davet edilir. Fakat çiftin tatilleri, kendilerine yöneltilen bu teklifi kabul etmeleriyle kabusa döner. Partide, gerçekleşen bir cinayetin baş şüphelisi olan çift, cinayeti kimin işlediğini bulmaya koyulur.

 

Netflix ile 8 filmlik bir anlaşma yapan Adam Sandler, Uncut Gems adlı yeni bir komedi filmi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

Yorumlar