Netflix’ in Gerilim Dizisi You Geri Dönüyor!

Netflix’ in Gerilim Dizisi You Geri Dönüyor!

Netflix orijinal yapımı gerilim dizisi You ikinci sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Netflix’ in psikolojik gerilim dizisi You ilk sezonu ile seyirciyi ekran başına kilitlemişti. İlk sezonu on bölümden oluşan dizinin yeni sezonu merakla bekleniyordu. Dizinin ikinci sezon kadrosunda Penn Badgley, Victoria Pedretti (Love Quinn), Amber Childers (Candace Stone), James Scully (Forty Quinn), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), ve Chris D’Elia (Henderson) yer alıyor.

Sera Gambla ve Greg Berlanti tarafından yaratılan dizi, Caroline Kepnes’in kitabından ilham alınarak kaleme alındı. Dizinin yapımcılığını Berlanti Productions, Man Sewing Dinosaur, Alloy Entertainment ve Warner Horizon Scripted Television üstlenirken, yürütücü yapımcılığında Berlanti, Gamble, Sarah Schechter, Leslie Morgenstein, Gina Girolamo ve Marcos Siega yer alıyor.

You Dizisi İkinci Sezonda Neler Olacak?

Kalbi trajik bir şekilde kırılan Joe’un hayatı uzun zamandır kayıp olan kız arkadaşı Candace’in (Ambyr Childers) hayatı ona cehenneme çevirmek için geri dönüşüyle altüst olmuştur. Yeni sezonda Joe, Candace'ten kaçmak ve kendine yeni bir hayat kurmak için kendi cehennemi Los Angeles'a yerleşiyor. Cinayetle sonuçlanan şiddetli bir ilişkiden yeni çıkan Joe, yeniden birine aşık olmayı istemese de, yeni şehrinde Love (Victoria Pedretti) adında olağanüstü bir kadına kendini kaptırır. Tarih kendini tekerrür edecek mi? Yoksa bu sefer gerçek aşkı yakalayacak mı? Joe, bunu öğrenmek için her şeyi göze alacak kadar deli.

You dizisinin ikinci sezonu, 26 Aralık’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te.

Yorumlar