Netflix’in Korku Sokağı Üçlemesinden Tanıtım Fragmanı

Netflix’in Korku Sokağı Üçlemesinden Tanıtım Fragmanı

Netflix, tüyler ürpertici korku sokağı üçlemesinden tanıtım fragmanı yayınlandı.

1994 yılında bir grup genç, yaşadıkları kasabaya yüzlerce yıldır musallat olan lanetli olayların birbiriyle olan bağlantısını ve sıradaki kurbanların kendileri olabileceğini keşfeder. R.L. Stine’ın çok satan korku serisinden uyarlanan üçleme, Shadyside’ın uğursuz geçmişine uzanan kâbus dolu bir öyküyü anlatıyor.

Yönetmen Leigh Janiak ve yazar R.L. Stine, paylaşılan tanıtım fragmanı ile birlikte 300 yıllık bir hikayeyi anlatan bu üçlemede izleyiciyi neler beklediğini anlatıyor:

Leigh Janiak: Çılgın ve kanlı bir yaz mevsiminde çektiğimiz Korku Sokağı’nın üç filmi de birer hafta arayla izleyici ile buluşacak. Herkesi Korku Sokağı dünyasına davet etmek için sabırsızlanıyorum!

R.L. Stine: Korku Sokağı hayranlarını büyük sürprizler bekliyor. Okuyucular, kitap serisinin 13+ olarak derecelendirildiğini bilirler. Ancak filmler, 18+ olarak derecelendirildi. Bu da çok daha fazla korku ve gerilimi beraberinde getiriyor. Üçleme beklediğimden çok daha fazla korku içeriyor. Shadyside Kasabası'ndaki dehşetin canlandığını görmek çok eğlenceli!

 

Merak uyandıran üçlemenin ilk kısmının oyuncu kadrosunda  Kiana Madeira, Olivia Scott Welch, Benjamin Flores Jr., Julia Rehwald, Fred Hechinger, Ashley Zukerman, Maya Hawke, Darrell Britt-Gibson, Jordana Spiro ve Jordyn DiNatale yer alırken, ikinci kısmında Sadie Sink, Emily Rudd, Ryan Simpkins, McCabe Slye, Ted Sutherland, Jordana Spiro, Gillian Jacobs, Kiana Madeira, Benjamin Flores Jr., Ashley Zukerman, Olivia Scott Welch, Chiara Aurelia ve Jordyn DiNatale seyirci karşısına çıkacak. Üçlemenin son kısmında Kiana Madeira, Ashley Zukerman, Gillian Jacobs, Olivia Scott Welch, Benjamin Flores Jr.,  Darrell Britt-Gibson, Sadie Sink, Emily Rudd, McCabe Slye, Julia Rehwald, Fred Hechinger, Jordana Spiro, Elizabeth Scopel  ve Randall Havens isimleri ile final yapacak. 

Korku Sokağı Üçlemesi, temmuz ayında tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te

 

 

 

 

 

Yorumlar