Netflix'in Pacific Rim Anime Serisi 2020'de İzleyiciyle Buluşacak

Netflix'in Pacific Rim Anime Serisi 2020'de İzleyiciyle Buluşacak

Pacific Rim anime serisi 2020'de Netflix'te izleyici ile buluşacak.

Yapım şirketi Legendary Entertainment Perşembe günü Los Angeles'ta Pasific Rim anime projesini açıkladı.  Legendary Entertainment'ın marka geliştirme müdürü Elie Dekel, Pacific Rim anime serisi için dünyanın en büyük yayın platformu olan Netflix ile iki sezonluk bir anlaşma imzaladıklarını söyledi.

2020 yılında Netflix'te yayınlanacak Pasific Rim animesinin ilk sezonu Kaiju vs. Mecha'ya dayanacak. Craig Kyle (Thor: Ragnarok) ve Greg Johnson (X-Men: Evolution) 'ın sorumlusu olduğu anime serisinde: “... bir Jaeger'ı pilotlar arasında terk etmek zorunda kalan iki kardeşi, idealist genç bir çocuk ve onun naif genç kız kardeşini” izleyecek ve Kayıp ebeveynlerini bulmak için çaresiz bir girişimlerine tanık olacağız. ”

 Legendary Entertainment, daha önce Star Wars: The Clone Wars, Star Wars Resistance, Tron: Uprising ve Transformers Prime gibi birçok projede bulunan Tokyo merkezli Poligon Pictures ile çalışıyor. Legendary Entertainment, iki filmi ortaya çıkaran Pacific Rim'in haklarını elinde bulunduruyor. Orijinalleri ise; 2013'te Guillermo del Toro'nun başrolde yer aldığı Pacific Rim ve 2018'de John Boyega'nın başrol oynadığı Pacific Rim: Uprising idi.
Pasifik Savaşı İsyan

Pasifik Savaşı İsyan

Vizyon Tarihi: 22 Mart 2018
Yönetmen:

Yorumlar