Netflix'in Popüler Dizisi Altered Carbon'dan 2. Sezon Tanıtım Videosu

Netflix'in Popüler Dizisi Altered Carbon'dan 2. Sezon Tanıtım Videosu

2018 yılında hayatımıza giren ve geniş bir kitle oluşturan bilim kurgu türündeki dizi Altered Carbon’ dan ikinci sezona dair ilk ipuçları paylaşıldı.

Laeta Kalogridis tarafından yaratılan ve aynı adlı romanına dayanan Altered Carbon dizisi İngiliz yazar Richard K. Morgan tarafından Netflix platformu üzerinden yayın hayatına başlamıştı. İlk sezonu ile büyük beğeni kazanan dizi ikinci sezon onayını çok geçmeden aldı ve çekimlere başladı. 

İlk sezonda 250 sene boyunca buzda tutulduktan sonra yeni bir vücutla hayata dönen bir mahkumun hikayesi izlemiştik. Her bölümü ile heyecan yaratan dizinin merakla beklenen ikinci sezon tanıtım fragmanı paylaşıldı.

Altered Carbon Dizisinin İkinci Sezonunda Neler Olacak?

İkinci sezonda neler olacağını tam olarak kestiremesek bile yayınlanan teaser ile önemi bir detay paylaşılıyor. Avengers: Endgame filminin Falcon’ u Anthony Mackie ile birlikte ikinci sezonda güzel bir yolculuk hayranlarını bekliyor. 

Yayınlanan videoda teknolojinin ölümsüzlüğe kadar uzandığının altı çiziliyor. İlk sezon ile bağını koparmayacak olan dizi, ikinci sezon tanıtımı ile aksiyonu bol sahnelere şahit olacağımızın sinyallerini veriyor.  

Altered Carbon,  27 Şubat tarihinde ikinci sezonu ile hayranlarıyla buluşacak. 

Yorumlar