Netflix'in Ragnarok Dizisinden Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Bafta ödüllü Adam Price‘ın yaratıcısı olduğu Ragnarok dizisinden fragman yayınlandı.

Netflix'in dram türündeki Ragnarok dizisinden tanıtım fragmanı yayınlandı. Ragnarok 31 Ocak tarihinde Netflix'te yayınlanacak. Bafta ödüllü Adam Price‘ın yaratıcısı olduğu Ragnarok Norveç kırsalının ortasında yer alan Edda isimli hayali bir kasabada geçiyor.

Konu olarak iklim değişkliğinin olacağı ve Norveç mitolojisinden esinlenilen drama 6 bölümden oluşuyor. Dizinin konusu resmi Netflix sayfasında ise ; "Ilık kışlara ve şiddetli yağmurlara maruz kalan ufak bir Norveç kasabasında, yeni bir Ragnarök yaşanmak üzeredir. Birisi zamanında müdahale etmezse kıyamet kaçınılmazdır." olarak belirtiliyor.

Çekimleri Danimarka ve Norveç'te yapılan dizinin yapımcılığını Adam Price'ın kurucularından olduğu SAM Productions üstlenirken dizinin senaryosu ise Simen Alsvik, Adam Price ve Emilie Lebech Kaae'e ait. Ragnarok'un oyuncu kadrosunda ise Magne rolünde David Stakston, Laurits tolünde Jonas Strand Gravli, Fjor rölünde Herman Tømmeraas, Saxa rolünde Theresa Frostad Eggesbø ve Gry rolünde Emma Bones yer alıyor.

Ragnarok, 31 Ocak tarihinde sadece Netflix'te yayınlanacak.

Yorumlar