Netflix'in Shaft Filminden İlk Fragman

28 Haziran’da Netflix'te yayınlanacak Shaft filminden resmi fragman yayınlandı.

Jessie Usher, Richard Roundtree ve Samuel L. Jackson'ın boş rollerde yer aldığı aksiyon-komedi türündeki devam filmi Shaft'ın resmi fragmanı yayınlandı. 

Devam filmi olan Shaft'ın Konusu: En yakın arkadaşını öldüren kişileri bulmak için babasından yardım isteyen ve bu zorlu mücadeleye giren genç bir adamın hikayesi anlatılıyor. John Shaft Jr., MIT diplomasına sahip bir siber güvenlik uzmanıdır. En yakın aarkadaşının öldürülmesiyle büyük bir yıkıma uğrar. ne yapıp edip arkadaşının ölümüne sebep olan kişileri bulmak zorundadır.  Bu işte her ne kadar uzman olsa da sadece babasının verebileceği bir eğitimi almak zorundadır. John Shaft Jr.'ın çocukluk döneminde yayında olamayan John Shaft, oğlunun bu zor zamanlarında Harlem'in bataklıklarında on yardım etmeye karar verir. Ayrıca Shaft'ın bu konu ile ilgili çözmesi gereken hem profesyonel hem de kişisel bir meselesi vardır.
 

Shaft Serisi Hakkında

Richard Roundtree'nin başrolünde yer aldığı Shaft serisinin ilk filmi 1971'de yapılmıştı. John Shaft'ın ardından ikinci seride yeğen John Shaft ile devam etmişti. Şimdi ise üçüncü nesil olan Jessie T. Usher'ın canlandırdığı JJ Shaft'ı görüyor olacağız. Shaft serisinin üçüncü film kadrosunda, Richard Roundtree, Samuel L. Jackson, Jessie T. Usher'ın yanı sıra  Luna Lauren Velez, Regina Hall, Avan Jogia, Method Man ve Alexandra Shipp yer alıyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda Tim Story yer alıyor.

Shaft Fimi Fragmanı

Geçtiğimiz haftada Amerika'da vizyona giren Shaft, ülkemizde Netflix aracılığı ile sevenleriyle bulşacak. Shaft, 28 Haziran'da Netflix'te yayında olacak.

Yorumlar