Netflix'in Sürprizli Gece Filminden Fragman Yayınlandı

Netflix'in Sürprizli Gece Filminden Fragman Yayınlandı

Netflix'in yeni yapımı Sürprizli Gece (The Sleepover) filminden resmi fragman yayınlandı. Sürprizli Gece, 21 Ağustos'ta Netflix'te yayına girecek.

Yönetmenlik koltuğunda Trish Sie'nin yer aldığı yeni Netflix filmi Sürprizli Gece (The Sleepover)'den resmi fragman paylaşıldı.

Senaryosunu Sarah Rothschild'in kaleme aldığı aksiyon-macera-komedi türündeki film Sürprizli Gece'nin oyuncu kadrosunda; Margot rolünde Malin Akerman, Joe Manganiello, Glen rolünde Ken Marino, Karla Souza, Cree Cicchino, Clancy rolünde Sadie Stanley gibi isimler yer alıyor.

Netflix'in Sürprizli Gece filminin fragmanı

Sürprizli Gece filminin konusu ise; Benzeri görülmemiş bir yatıya kalmaya hazır mısınız? İki kardeş, en iyi arkadaşlarıyla yatıya kaldıkları eğlenceli bir hafta sonu sırasında sıradan bir ev kadını gibi görünen anneleri Margot'nun (Malin Akerman) aslında tanık koruma programına girmiş eski bir üst düzey hırsız olduğunu keşfeder. Ancak hem anneleri hem de babaları kaçırılarak Margot'nun eski sevgililerinden biriyle (Joe Manganiello) son bir iş yapmaya zorlanınca bu iki kardeş asla unutamayacakları, aksiyon dolu bir gecede ebeveynlerini kurtarmak için iş birliği yapmak zorunda kalır.
Netflix filmi Sürprizli Gece, 21 Ağustos'ta Netflix'te yayında.
Sürprizli Gece

Sürprizli Gece

Vizyon Tarihi: 21 Ağustos 2020
Yönetmen:

Yorumlar