Netflix’ İn Yeni Komedi Dizisi Living With Yourself’ Den Fragman

Paul Rudd’ un başrolünü üstlendiği yeni komedi dizisi Living With Yourself'den fragman yayınlandı.

Netflix orijinal dizisi Living With Yourself’ in başrolünde karşımıza en son Ant- Man karakteri ile çıkan Paul Rudd  yer alıyor. Farklı bakış açılarından anlatılan sekiz bölümlük dizi Emmy Ödülü sahibi Timothy Greenberg tarafından kaleme alınırken, yönetmenliğini Jonathan Dayton ve Valerie Faris üstlendi.

Merakla beklenen komedi dizisinde Paul Rudd’a kadroda Aisling Bea, Desmin Borges, Karen Pittman, Zoe Chao gibi isimler eşlik edecek. Greenberg'le beraber Dayton, Faris, Rudd ve Jeff Blitz'in yanı sıra, Likely Story'den Anthony Bregman ve Jeff Stern ile Jax Media'dan Tony Hernandez yürütücü yapımcı olarak görev yapıyor.

Daha iyi olmayı gerçekten isteyip istemediğimizi sorgulatan dizinin konusu ise şöyle; Miles, hayatta hüsrana uğramış bir adamdır. Onu daha iyi bir insan hâline getirmeyi vaad eden yeni bir spa tedavisinin ardından, kendisinin yeni ve daha gelişmiş bir versiyonuna dönüşür. Eylemlerinin istenmeyen sonuçlarıyla baş eden Miles bir yandan da kariyeri, benliği ve karısı Kate için mücadele etmek zorunda kalır.
Living With Yourself dizisi 18 Ekim Cuma günü tüm dünya ile aynı anda seyircisiyle buluşacak.

Yorumlar