Netflix'in Yeni Komedi Filmi “Upstate“ in Başrolünde Ryan Reynolds

Netflix'in Yeni Komedi Filmi “Upstate“ in Başrolünde Ryan Reynolds

Ryan Reynolds, Netflix'in yeni komedi filmi “Upstate“ ekibine katıldı. Başrol, yazar ve yapımcı olacak.

Ünlü oyuncu Ryan Reynolds'un yeni projesi belli oldu. Netflix ile yeni komedi filmi "Upstate" için anlaşmaya varan Reynolds, projede birden fazla görev alacak. Filmin başrol oyuncusu olmanın yanı sıra hem yazar hem yapımcı olacak. Yardımcı yazarlık ve yapımcılık yapacak olan Reynolds, John August ile birlikte çalışacak. Reynolds, Maximum Effort şirketi adına yapımcı olacak. Yönetici yapımcı olacak olan Reynolds, bu proje için hazırlıklara başladı.

Reynolds ve August Yeniden Bir Arada

Ünlü oyuncu Ryan Reynolds ve senarist John August, "Upstate" filminde yeniden bir araya gelecek. İkili daha önce 2007 yapımı bilim kurgu ve gerilim filmi olan "The Nines"ta birlikte çalışmıştı. Filmin gösterimi, 2007 Sundance Film Festivali'nde gerçekleşmişti. John August, hem filmin senaryosunu yazmıştı hem de filmin yönetmenliğini üstlenmişti. "The Nines" filminde John August hem senarist hem de yönetmen olarak görev almıştı.

Ryan Reynolds'un Diğer Projeleri

Reynolds, "Deadpool" filmindeki başrol oyunculuğu ile tanınmış ve çok sevilmişti. "6 Underground" isimli aksiyon filmi için Netflix ile çalışmıştı. Son günlerde ise Gal Gadot ve Dwayne Johnson'la beraber "Red Notice" projesi için çalışmalara devam ediyor. İlerleyen günlerde yayınlanacak olan "The Hitman's Wife's Bodyguard" isimli filmde Ryan Reynolds başrolde olacak. Çok yoğun bir dönem içerisinde yer alan Reynolds, ağustos ayı başında Universal Pictures'la canavar komedisi "Everyday Parenting Tips" projesi için hem yapımcılık hem de başrol olarak anlaşma imzaladı.

Senarist John August Hakkında

Netflix'in yeni projesi "Upstate" için hazırlıklara başlayan John August, daha önce "Charlie’s Angels", "Big Fish", "Charlie and the Chocolate Factory", "Dark Shadows" ve "Aladdin" gibi önemli yapımların senaryosunu hazırlamıştı. 2016 yılında ise sinema endüstrisine katkıları ve toplumsal çalışmaları ise Writers Guild of America West’in Valentine Davies Ödülü'ne layık görülmüştü. Ayrıca 2018 yılında "Arlo Finch in the Valley of Fire" romanını yazdı, serinin devam kitapları ise 2019 ve 2020 yıllarında yayınlandı.

Yorumlar