Netflix'in Yeni Türk Dizisi Atiye'den Tanıtım Videosu Yayınlandı

Netflix'in ikinci orijinal Türk yapımı dizisi Atiye'den tanıtım videosu yayınlandı.

Dizi ve film platformları arasından liderliğini koruyan Netflix, Hakan: Muhafız'ın ardından ikinci orijinal yapımı Türk dizisinin çalışmalarında sona gelmek üzere. İkinci Netflix Türk dizisi olan Atiye, oyuncu kadrosu ile oldukça dikkat çekti. Dizinin tanıtım fragmanı Netflix Türkiye'nin Instagram sayfası üzerinden paylaşıldı.

Netflix Türkiye'nin Instagram sayfası üzerinden yapılan paylaşımda açıklamada, "Atiye. 27 Aralık. Sadece Netflix'te." ibaresi yer aldı. Yayınlanan tanırım videosunda Atiye dizisinin başrol oyuncusu olan Beren Saat yer aldı.

Yurt dışında The Gift adı ile yayınlanacak Atiye dizisinin oyuncu kadrosunda; Beren Saat, Mehmet Günsur, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Hazal Türesan, Meral Çetinkaya ve Cezmi Baskın yer alıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise Ali Taner Baltacı, Gönenç Uyanık ve Ozan Açıktan yer alıyor. Atiye'nin senaryosunu ise Nuran Evren Şit kaleme alıyor.

Atiye Dizisinin Konusu

Anadolu topraklarındaki bir kazı sırasında yapılan keşif, genç bir ressamın (Beren Saat) hayatını değiştirip, geçmişine dair sırların peşine düşmesine yol açacaktır. (Netflix)
Atiye, 27 Aralık'ta sadece Netflix'te yayınlanacak.

Yorumlar