Netflix’in Yeni Uyarlama Türk Dizisi ‘Menajerimi Arayın'

Netflix’in Yeni Uyarlama Türk Dizisi ‘Menajerimi Arayın'

Netflix’ in yeni uyarlama dizisi Menajerimi Arayın’ ın başrollerini Barış Falay ve Canan Ergüder paylaşıyor.

2015 yılında yine Netflix üzerinden yayınlanan Call My Agent adlı dizinin Türkiye uyarlaması için hazırlıklara başlandı. Menajerimi Arayın adlı dizinin başrollerinde Ezel dizisi ile kariyerinde ciddi bir çıkış yapan Barış Falay ve Behzat Ç. dizisinde Savcı Esra karakteri ile hafızalara kazınan Canan Ergüder yer alıyor.

Netflix’ in yeni uyarlama Türk dizisi ile ilgili detaylar henüz açıklanmasa bile Barış Falay ve Canan Ergüder ikilisine Ayşenil Şamlıoğlu, Fatih Artman ve Ahsen Eroğlu gibi isimler eşlik edecek. Geçtiğimiz günlerde  röportaj veren Falay yeni projesi ile ilgili de konuştu. Menajerimi Arayın isimli dizi için başrolde yer alacağını ve farklı karakterler ile seyirci karşısına çıkmayı sevdiğini dile getirdi.

Call My Agent dizisinden uyarlanacak olan Türk dizisinin konusunda orijinal hikayesinde olduğu gibi bir yapıda olması bekleniyor. Dizi, Paris’te hiç beklenmeyen bir kriz sonrası şirketlerini ayakta tutmak isteyen ve müşteri memnuniyetine öncelik tanıyan menajerlerin başından geçen olayları anlatıyordu. 

Menajerimi Ara

Menajerimi Ara

Yayın Durumu: Devam Ediyor
Tür:
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar