Netflix'in Yeni Yerli Dizisi Yolda

Netflix'in Yeni Yerli Dizisi Yolda

Netflix; yeni bir yerli dizi için çekimlere başladı.

Daha önce hayal kırıklığı yaratan Hakan: Muhafız, epey beğeni toplayan Atiye ve henüz seyirci ile buluşmamış olan Aşk 101 isimli dizileri üreten Netflix Türkiye; platformdaki dördüncü Türk dizisi için çekimlere başladı. Dizi çalışmalarının yanı sıra Türk yönetim ve oyuncu ekibiyle çekilen Rise of Empires: Ottoman isimli belgesele de imza atan Netflix; gizlilik içerisinde dördüncü Türk dizisinin çalışmalarını ilerletti ve çekimlere başladı.

Netflix’teki Dördüncü Türk Dizisinin Konusu ve İsmi

Hakan: Muhafız, Atiye ve Aşk 101 dizilerinin ardından Netflix platformuna eklenecek olan dördüncü Türk dizisinin adı henüz açıklanmadı. Dizinin adını öğrenmek için muhtemelen Netflix’in diziden bir tanıtım fragmanı yayınlamasını bekliyoruz. Dizi daha önceki dizilerde olduğu gibi İstanbul temalı olacak. Dizide birbirlerini tanımayan bir grup farklı genç, farklı hayatlardan ve şehirlerden İstanbul’a gelecek ve tesadüfler sonucunda birbirleri ile tanışıp çeşitli maceralar yaşayacaklar. Dizinin dram türünde olması ve sosyo-ekonomik sorunlardan bahsetmesi bekleniyor.

Netflix’teki Dördüncü Türk Dizisinin Oyuncu Kadrosu ve Yayın Tarihi

Senaryosunu Berkun Oya’nın yazdığı dizinin oyuncu kadrosunda Öykü Karayel, Alican Yücesoy, Settar Tanrıöğen, Fatih Artman, Tülin Özen, Funda Eryiğit, Bige Önal ve Defne Kayalar gibi oldukça sevilen oyuncular yer alacak. Dizinin 2020 senesi bitmeden 8 bölüm halinde yayınlanması bekleniyor.

Yorumlar