Netflix, Jingle Jangle: A Christmas Journey Filminden Fragman Paylaştı

Netflix, Jingle Jangle: A Christmas Journey Filminden Fragman Paylaştı

Netflix, müzik-aile-fantastik türündeki filmi Jingle Jangle: A Christmas Journey (Şakrak Jangle'ın Noel Serüveni) filminden resmi fragman yayınladı.

Dünyanın önde gelen dijital yayın platformu Netflix, film kütüphanesine bir yenisini daha ekliyor. Müzik, aile ve fantastik türündeki  Jingle Jangle: A Christmas Journey (Şakrak Jangle'ın Noel Serüveni) filminden fragman yayınladı.

David E. Talbert'in hem yönetmenlik koltuğunda yer aldığı hem de senaryosunu kaleme aldığı yeni Netflix filmi Jingle Jangle: A Christmas Journey, ailenin ne kadar önemli olduğunu ve olasılıkların gücünü hatırlatıyor.

Jingle Jangle: A Christmas Journey (Şakrak Jangle'ın Noel Serüveni) filmi fragmanı

Müzikal macera ve görsel şölen sunan  Jingle Jangle: A Christmas Journey (Şakrak Jangle'ın Noel Serüveni)'in oyuncu kadrosunda Forest Whitaker, Keegan-Michael Key, Anika Noni Rose, Hugh Bonneville, Phylicia Rashad, Nikkita Chadka ve Tina Louise Owens gibi isimler yer alıyor.

Jingle Jangle: A Christmas Journey (Şakrak Jangle'ın Noel Serüveni) filminin konusu

Müthiş bir müzikal macera ve görsel şölen olan Şakrak Jangle'ın Noel Serüveni ailece izleyebileceğiniz, tamamen yepyeni ve neşe dolu bir Noel filmi. Göz alıcı ve capcanlı Cobbleton kasabasında geçen film, mizah ve mucize yüklü fantastik icatlarıyla bilinen efsanevi oyuncakçı Jeronicus Jangle'ın (Oscar ödüllü Forest Whitaker) başından geçenleri konu alıyor. Jeronicus'un çok güvendiği çırağı (Emmy ödüllü Keegan-Michael Key) en değerli eserini çalınca, eski yaralarını iyileştirmek ve içindeki sihri yeniden uyandırmak en az onun kadar zeki ve maceracı torununa (yeni yetenek Madalen Mills) ve uzun zaman önce unutulmuş bir icada kalır.
 Jingle Jangle: A Christmas Journey (Şakrak Jangle'ın Noel Serüveni) filmi 13 Kasım tarihinde Netflix'te yayında.

Yorumlar