Netflix, Jurassic World Kretase Kampı Dizisinden Fragman Paylaştı

Netflix, Jurassic World Kretase Kampı Dizisinden Fragman Paylaştı

Netflix, merakla beklenen yeni orijinal yapımı Jurassic World Kretase Kampı dizisinden fragman paylaştı.

Netflix, Steven Spielberg’in yapımcılığını üstlendiği Jurassic World Kretase Kampı dizisinin tanıtım fragmanını paylaştı.

22 dakikalık 8 bölümden oluşan dizinin yürütücü yapımcılığını Spielberg'in yanı sıra Colin Trevorrow, Frank Marshall, Scott Kreamer, Aaron Hammersley ve Lane Lueras Animation Studio: DreamWorks Animation üstleniyor.

Jurassic World Kretase Kampı dizisi fragmanı

Jurassic World ile aynı dönemde geçen dizinin Türkçe seslendirmelerini Efe Berk Çolak (Darius), Yasemin Ertorun (Brooklyn), Alişan Özkan (Kanji), Nihan Omuz (Sammy), Ali Hekimoğlu (Ben), Zeynep Ecem Güneş (Yaz), Gazde Katsa (Roxie) ve Serdar Akülker (Dave) yaptı.
Jurassic World ile aynı zamanda geçen Jurassic World Kretase Kampı, Isla Nublar'ın diğer ucundaki yeni bir macera kampında mahsur kalan altı gencin hikâyesini anlatıyor. Filmdeki olaylarla beraber dinozorlar adanın dört bir yanına dağıldığında bu gençler, hayatta kalmak için kendilerinden ve kamp arkadaşlarından başkasına güvenemeyeceklerini fark ederler. Dış dünyaya ulaşamayan altı genç, dinozorlardan kurtulmak ve tüm dünyayı tehdit edecek kadar derin gizli sırları ortaya çıkarmak için el ele vermek zorundadır. Birer yabancı olarak başladıkları bu macerada önce arkadaş sonra da aile olmaları gerekecektir.
Jurassic World Kretase Kampı 18 Eylül 2020 tarihinde Netflix'te yayında.
Jurassic World Kretase Kampı

Jurassic World Kretase Kampı

Yayın Durumu: Devam Ediyor

Yorumlar