Netflix, Lucifer Dizisinin 5. Sezon Fragmanını Paylaştı

Netflix, Lucifer Dizisinin 5. Sezon Fragmanını Paylaştı

Popüler Netflix dizisi Lucifer'ın 5. sezon resmi fragmanı Netflix tarafından yayınlandı. Lucifer dizisinin 5. sezonu 21 Ağustos'ta Netflix'te yayında olacak.

Fox ekranlarında 2016 yılında yayın hayatına başlayan Lucifer dizisi, sonrasında Netflix platformunda yayın hayatına devam etti. Beşinci sezon fragmanı yayınlanan Netflix dizisi altıncı sezonda izleyicilerine veda edecek.
Tom Ellis'in başrolünde yer aldığı Lucifer'de, Lauren German ve Kevin Alejandro gibi ünlü isimler yer alıyor. Önceki sezonları ile geniş bir izleyici kitlesi oluşturmayı başaran Lucifer, 5. sezon ile bu kitleyi daha da artırmayı hedefliyor.

Tom Ellis, bu sezon hem Lucifer Morningstar'ı hem de Michael'i canlandıracak

5. sezon fragmanı yayınlanan dizide bu sezon yeni bir karakter daha göreceğiz. Bu karakteri Lucifer Morningstar'ın ikiz kardeşi Michael olarak göreceğiz. Michael karakterine de Tom Ellis hayat verecek.
Dördüncü sezon finali Morningstar'ın cehenneme dönüşü ile sona ermişti. Cehennemde olan Lucifer'i bu sezon başında cehennemde sıkışıp kaldığını göreceğiz.

Lucifer 5. sezon fragmanı (İngilizce)

5. sezon fragmanını Youtube'da paylaşan Netflix, fragmanın altyazılı versiyonunu henüz paylaşmadı. Ancak buraya tıklayarak dizinin Netflix sayfasından Türkçe altyazılı fragmanı izleyebilirsiniz.
Lucifer dizisinin 5. sezonu 21 Ağustos tarihinde Netflix'te yayında olacak.

Yorumlar