Netflix, Night Stalker: Bir Seri Katili Yakalamak Dizisinden Fragman Paylaştı

Netflix, Night Stalker: Bir Seri Katili Yakalamak Dizisinden Fragman Paylaştı

Netflix, ürpertici yeni belgesel dizisi Night Stalker: Bir Seri Katili Yakalamak (Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer)'ın fragmanını ve afişi paylaştı.

195 milyonu aşkın ücretli kullanıcısı ile 190'dan fazla ülkede dizi, belgesel ve sinema filmleri sunan Netflix, belgesel türündeki mini dizileri arasına bir yenisini daha ekliyor. Tiller Russell'in yönetmenlik koltuğunda yer aldığı ve Erin Gamble'nin yapımcılığını üstlendiği 4 bölümlük belgesel dizi Night Stalker: Bir Seri Katili Yakalamak (Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer) 13 Ocak 2021’de tüm dünyayla aynı anda Netflix’te yayınlanacak.

Amerikan tarihinin en kötü şöhretli seri katillerinden birinin yakalanıp adalete teslim edilmesinin gerçek hikayesini anlatıyor. Birinci ağızdan dinlediğimiz yürek burkan röportajlar, sürükleyici arşiv görüntüleri ve muhteşem fotoğraflarla anlatılan dört bölümlük belgesel dizi, ikonik bir Los Angeles hikayesine ayna tutuyor. 

Ürpertici Belgesel Dizisi Night Stalker: Bir Seri Katili Yakalamak'ın Fragmanı

Her bölümü 60'ar dakikadan oluşan mini belgesel dizi Night Stalker: Bir Seri Katili Yakalamak (Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer)'ın konusu ise şöyle; 1985'in bunaltıcı yazında, rekor kıran bir sıcak hava dalgası, ilk başta bağlantısız görünen bir dizi cinayet ve cinsel saldırı ile birlikte Los Angeles'ı vurdu. Kurbanlar erkekler, kadınlar ve çocuklardı. Yaşları 6 ile 82 arasında değişiyordu. Farklı mahallelerden, ırksal geçmişlerden ve sosyoekonomik düzeylerden geldiler. Suç tarihinde daha önce hiç bu kadar tüyler ürpertici suçlardan tek bir katil sorumlu olmamıştı. Bu gece canavarı durdurmak için zamana karşı yarışan Los Angeles İlçesi Şerif Departmanından Gil Carrillo adında genç bir dedektif ve efsanevi cinayet masası araştırmacısı Frank Salerno idi. Davayı çözmek için yorulmadan çalıştıkları sırada, medya izlerini takip etti ve Kaliforniya paniğini sardı. Gece Avcısı’nın korkusuyla herkesin kendisini bir kurban adayı gördüğü bu dönemde korku içinde yaşamanın tüyler ürpertici gerçekleri, 13 Ocak’ta Netflix’te izleyiciyle buluşuyor.

Night Stalker: Bir Seri Katili Yakalamak Belgesel Dizisinin Afişi

Night Stalker: Bir Seri Katili Yakalamak (Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer) 4 bölümü ile 13 Ocak 2021 tarihinde Netflix'te.
Night Stalker: Bir Seri Katili Yakalamak

Night Stalker: Bir Seri Katili Yakalamak

Yayın Durumu: Devam Ediyor
Yönetmen:

Yorumlar