Netflix Orijinal Yapımı Yarına Tek Bilet'in Fragmanı Yayınlandı

Netflix Orijinal Yapımı Yarına Tek Bilet'in Fragmanı Yayınlandı

Netflix, ilk Türk orijinal filmi olan “Yarına Tek Bilet“ filminden fragman paylaştı. Başrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger yer alıyor.

Dünyanın önde gelen dijital yayın platformu Netflix, 2018 yapımı Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı Hakan: Muhafız dizisi ile ilk Türk Netflix Orijinal yapımı dizisini seyircileri ile buluşturmuştu. Ardından 2019 yılında Beren Saat ve Mehmet Günsür'ün başrolünde yer aldığı Atiye ve son olarak da Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu ve Alina Boz gibi isimlerin yer aldığı Aşk 101 dizisini izleyicisine sunmuştu.

Orijinal yapımları ile oldukça ses getiren Netflix, orijinal yapımları arasına bir yenisini ekliyor. Ankara’dan İzmir'e doğru bir yolculuk sırasında birbirine rastlayan iki yabancının romantik hikayesini konu alan ilk Türk Netflix Orijinal filmi olan Yarına Tek Bilet filminden fragman paylaşıldı. Başrollerinde sevilen oyuncular Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger'in paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda ise son dönemlerin başarılı isimleri arasında yer alan Ozan Açıktan yer alıyor.

Netflix, İlk Türk Orijinal Filmi Yarına Tek Bilet'in Fragmanı

Yapımcılığını OG Medya ve PTpT Film'in üstlendiği Yarına Tek bilet filminde  Ankara’dan İzmir'e doğru bir yolculuk sırasında birbirine rastlayan iki yabancının (Metin Akdülger & Dilan Çiçek Deniz) romantik hikayesini konu alıyor. İkilinin sürtüşmeyle başlayan ilişkisi, birbirlerini tanıdıkça aslında geçmişe bir sünger çekmek istediklerini fark etmeleri ve kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlamalarıyla farklı bir yola evrilir.

Başrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger'in yer aldığı romantik türdeki Yarına Tek Bilet, 19 Haziran tarihinde yayında olacak.

Yarına Tek Bilet

Yarına Tek Bilet

Vizyon Tarihi: 19 Haziran 2020
Yönetmen:

Yorumlar