Netflix, Resident Evil: Infinite Darkness'tan Tanıtım Fragmanı Paylaştı

Netflix, Resident Evil: Infinite Darkness'tan Tanıtım Fragmanı Paylaştı

CapCom video oyun serisinden uyarlanan korku dizisi Resident Evil: Infinite Darkness 2021 yılı içerisinde Netflix'te yayınlanacak.

Netflix Portekiz Twitter hesabından yapılan bir erken paylaşım ile sürpriz bozularak Resident Evil: Infinite Darkness dizisinden tanıtım fragmanı yayınlandı ancak kısa bir süre sonra Tokyo Game Show'da resmen açıklandı.
Netflix'in yeni uyarlama animasyon dizisi hakkında henüz bir şey bilinmiyor. Ancak Netflix'in Youtube kanalından yaptığı tanıtım fragmanı paylaşımının altında serinin 2021 yılı içerisinde Netflix kullanıcıları ile paylaşılacağı bilgisi yer alıyor.

Twitter Hesabından Yapılan Erken Paylaşım

Netflix uyarlama serisi Resident Evil: Infinite Darkness'ta Claire Redfield ve Leon S. Kennedy karakterlerini ve çok daha fazlasını göreceğiz gibi görünüyor. Resident Evil: Infinite Darkness yapımının resmi tanıtım fragmanını aşağıda yer alan videodan izleyebilirsiniz.

Resident Evil: Infinite Darkness Resmi Tanıtım Fragmanı

Capcom video oyunu serisinden uyarlanan Resident Evil: Infinite Darkness, bilim kurgu unsurları içeren bir korku dizisi. 2021'de yalnızca Netflix'te.

Yorumlar