Netflix' ten Gizem Türünde Yeni Dizi Locke and Key

Netflix' ten Gizem Türünde Yeni Dizi Locke and Key

Netflix in yeni orijinal dizisi Locke and Key, 7 Şubat 2020 tarihinde seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

Netflix’in heyecanla beklenen dizisi Locke and Key, Joe Hill ve Gabriel Rodriquez’in en çok satan çizgi roman dizisinden uyarlandı. 

Babaları gizemli bir şekilde öldürülen üç kardeş anneleri ile dedelerinden kalma Anahtar Ev’e (Keyhouse) yerleşir. Taşındıkları evde babalarının ölümüne dair cevapları bulacakları sihirli anahtarlar keşfederler. Locke kardeşler, bu farklı anahtarları ve onların eşsiz güçlerini fark ettikçe, gizemli bir şeytan uyanır ve anahtarları ele geçirmek için harekete geçer. Carlton Cuse (Lost, Bates Model) ve Meredith Averill (Tepedeki Ev) tarafından hayata geçirilen dizi aşk, kayıp ve güçlü aile bağlarını anlatan bir olgunlaşma hikayesini konu alıyor.

Locke and Key kadrosunda, Scandal dizisinin yıldızı Darby Stanchfield’ ın Nina Locke, IT filminin çocuk oyuncusu Jackson Robert Scott’ ın Bode Locke, American Crime  dizisinin genç yıldızı Connor Jessup’ ın Tyler Locke, komedi dizisi Horrible Histories’ten hatırladığımız Emilia Jones’ ın  Kinsey Locke, The Ballad of Buster Scruggs  filminin yakışıklı oyuncusu Bill Heck’ in Rendell Locke karakterlerine hayat veriyor.

Dizinin yürütücü yapımcıları arasında ise Carlton Cuse, Meredith Averill, Aron Eli Coleite, Joe Hill, Chris Ryall, Lydia Antoni ve Ted Adams, Lindsey Springer, Andy Muschietti, Barbara Muschietti, David Alpert ve Rick Jacobs, Tim Southam, John Weber ve Frank Siracusa yer alıyor. Netflix' in gizem türündeki dizisi Locke and Key, 7 Şubat 2020 tarihinde seyircisi ile buluşacak. 

Yorumlar