Netflix’ten Komedi Festivali Geliyor

Netflix’ten Komedi Festivali Geliyor

Netflix; Los Angeles'ta bir komedi festivali düzenleyecek.

Son yıllarda dijital ortamda fark yaratan, seyirciyi kendisine bağlayan ve birçok yapımıyla başarı yakalayan Netflix’ten yeni bir girişim! Live Nation ve Netflix ortaklığında ‘Netflix Is A Joke Fest’ adı altında Los Angeles’ta bir komedi festivali düzenlenecek. Hollywood’un en ünlü komedyenlerinin katılacağı festival 27 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. Festivalin bilet satışları ise 6 Mart Cuma günü başlayacak. 

Netflix Komedi Festivali'nde Kimler Sahne Alacak

Dave Chappelle, Amy Schumer, David Letterman, Kevin Hart, Ali Wong, Bill Burr, Jamie Foxx, Jane Fonda, Lily Tomlin, Martin Lawrence, Chris Rock, Billy Crystal, Whoopi Goldberg, Jerry Seinfeld, Sarah Silverman, Sebastian Maniscalco, Schitt's Creek gibi ünlü isimler, festival kapsamında performanslar sergileyecek. Ayrıca STAND OUT: An LGBTQ+ Celebration adı altında LGBTQ+ komedyenlerden Alan Carr, Hannah Gadsby, Margaret Cho, Rosie O’Donnell, Sandra Bernhard ve Wanda Sykes gibi isimler de sahneye çıkacaklar. 

Netflix Komedi Festivali Ne Zaman Yayınlanacak

Festival programındaki 11 gösteri aynı şekilde kayda alınacak ve henüz net bir tarih verilmemiş olsa da festivalin kaydı mayıs ayında Netflix dijital platformu üzerinden takipçileriyle paylaşılacak. Her girişimi ile sanat-sinema sektöründe yankı uyandıran Netflix’in festival projesinin de başarılı olacağını, adından uzunca bir süre söz ettireceğini düşünmemek elde değil!

Yorumlar