Netflix'ten Türkçe Dublajlı “Jurassic World“ Fragmanı

Yapımcılığını Steven Spielberg'ün üstlendiği, Netflix'in yeni dizisi “Jurassic World Kretase Kampı“ndan Türkçe dublajlı fragman paylaşıldı.

İlk olarak 1993 yılında Steven Spielberg imzası taşıyan ve beyazperdede seyircisi ile buluşan Jurassic Park macerası, Netflix'te devam ediyor. Jurassic Park serisinin son filmi "Jurassic World:  Yıkılmış Krallık" 2018 yılında yayınlanmıştı. Serinin bir diğer filmi "Jurassic World: Dominion" ise 2021 yılında vizyona girecek. Ancak bu sefer Jurassic Park evreni Netflix'e taşınıyor. Yapımcılığını Steven Spielberg'ün üstlendiği "Jurassic World Kretase Kampı" orijinal animasyon serisi olarak hazırlandı. 18 Eylül'de prömiyeri gerçekleşecek olan animasyon dizisinden Türkçe dublajlı yeni bir fragman yayınlandı.

Animasyon Dizinin Konusu

"Jurassic World Kretase Kampı" animasyon dizisi Jurassic World ile aynı zaman diliminde geçiyor ve Isla Nublar'ın diğer yakasında kurulan macera kampında mahsur kalan altı gencin başına gelenleri konu ediniyor. Kampa farklı bir deneyim yaşamak isteyen gençler, dinozorlar adanın dört bir yanına dağılınca hayatta kalmak için uğraşırlar. Dış dünyaya ulaşamayan bu altı gencin, hayatta kalmak için kendilerine ve arkadaşlarına güvenmekten başka çaresi yoktur. Dinozorlardan kurtulmak ve dünyayı tehdit eden sırları açığa çıkarmak için büyük bir macerada iş birliği yapmak zorundadırlar. Kampa birer yabancı olarak gelen bu 6 genç, içinde bulundukları durum nedeniyle önce ekip sonra aile olurlar.

Dizi Hakkında Detaylar

Bir animasyon dizisi olan "Jurassic Park Kretase Kampı" 22 dakikalık 8 bölümden oluşacak. Dizinin sorumluları Scott Kreamer ve Aaron Hammersley olacak. Steven Spielberg, Colin Trevorrow, Frank Marshall, Scott Kreamer, Aaron Hammersley ve Lane Lauras yürütücü yapımcı olarak projede yer alıyor. Bu ekibe Animation Studio: DreamWorks Animation eşlik ediyor. Dizinin Türkçe dublaj ekibi ise Efe Berk Çolak (Darius), Yasemin Ertorun (Brooklyn), Alişan Özkan (Kanji), Nihan Omuz (Sammy), Ali Hekimoğlu (Ben), Zeynep Ecem Güneş (Yaz), Gazde Katsa (Roxie), Serdar Akülker'den (Dave) oluşuyor.

Jurassic World: Kretase Kampı Türkçe Fragmanı

Jurassic World Kretase Kampı

Jurassic World Kretase Kampı

Yayın Durumu: Devam Ediyor

Yorumlar