Netflix, The Barbarians Dizisinden Tanıtım Fragmanı Paylaştı

Netflix, The Barbarians Dizisinden Tanıtım Fragmanı Paylaştı

Netflix, aksiyon, savaş ve dram türündeki yeni orijinal dizisinin ilk tanıtım fragmanını yayınladı. Netflix dizisi Barbarians, 23 Ekim'de yayında olacak.

190'dan fazla ülkede 193 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri sunan Netflix, yeni bir orijinal dizisini daha izleyicileri ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Yönetmenlik koltuğunda  Barbara Eder (CopStories, Wiener Blut) ve Steve Saint Leger (Vikings, Lockout)'in yer aldığı Alman yapımı dizinin yaratıcısı ise  Arne Nolting. Milattan sonra 9. yılda geçen savaş dizisinin oyuncu kadrosunda Gaetano Aronica (Varus), Bence Ferenczi (Berulf Buddy Y), Jeanne Goursaud (Thusnelda), Tibor Milos Krisko (Berulf Buddy), Jeremy Miliker (Ansgar), Laurence Rupp (Arminius), David Schütter (Folkwin Wolfspeer) ve Bernhard Schütz (Segestes) yer alıyor.

Barbarians dizisinin resmi tanıtım fragmanı

Barbarians dizisinin konusu ise; Milattan sonra 9'da gerçekleşen Teutoburg Ormanı Savaşı sırasında Cermen kabileleri Roma İmparatorluğu'nun yayılmasını durdurmaya çalışırken, üç kişinin kaderleri iç içe geçer.
Netflix'in savaş türündeki orijinal dizisi Barbarians, 23 Ekim'de yayında!

Yorumlar