Netflix, The Queen’s Gambit Dizisinden Fragman Paylaştı

Netflix, The Queen’s Gambit Dizisinden Fragman Paylaştı

Netflix, dram türündeki uyarlama dizisi The Queen’s Gambit'in resmi fragmanını yayınladı. The Queen’s Gambit 23 Ekim'de Netflix'te.

190'dan fazla ülkede 193 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri sunan Netflix, dram türündeki dizileri arasına bir yenisini daha ekliyor.

Senaryosunu ve yönetmenliğini Oscar adayı Scott Frank'in üstlendiği Netflix dizisi The Queen’s Gambit'ten resmi fragman yayınlandı.

Walter Tevis'in romanından uyarlanan dizinin başrolünde The Witch, Split, Emma gibi filmlerle adını duyuran genç oyuncu Anya Taylor-Joy yer alıyor. Dizede Taylor-Joy'a, Moses Ingram, Harry Melling, Bill Camp, Jacob Fortune-Lloyd, Patrick Kennedy, Millie Brady ve Marielle Heller gibi isimler eşlik ediyor.

The Queen’s Gambit Dizisinin Resmi Fragmanı

Dram türündeki Netflix dizisi The Queen’s Gambit'in konusu ise; Kazanmak için her şeyi feda ederseniz size ne kalır? The Queen’s Gambit’te genç bir satranç dâhisi, yetimhaneden çıkıp dünya sahnesine yükselir. Ancak dâhiliğin bir bedeli vardır.
Yapımcılığını da Scott Frank'in üstlendiği The Queen’s Gambit, 23 Ekim tarihinde Netflix'te yayında.
The Queen’s Gambit

The Queen’s Gambit

Yayın Durumu: Devam Ediyor
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar