Netflix, The Witcher Dizisi İçin Yeni Poster Yayınladı

Netflix, The Witcher Dizisi İçin Yeni Poster Yayınladı

Netflix, The Witcher dizisinin başrol oyuncuları ve dizi evreni “The Continent” haritasının yer aldığı resmi afişini yayınladı.

Büyük heyecanla beklenen Netflix dizisi The Witcher'ın yayın tarihine 1 ay kala resmi içerikler yayınlanmaya başladı. Netflix'in Twitter hesabında yaptığı paylaşımla diziden yeni bir poster yayınladı. Başrol oyuncularının ve dizi evreni “The Continent” haritasının yer aldığı resmi afişini yayınlandı. Afişte, Yennefer olarak Anya Ahalotra,  Rivialı Geralt olarak Henry Cavill ve Ciri olarak Freya Allan yer alıyor. 8 bölümden oluşan The Witcher 20 Aralık tarihinde tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix'te yayınlanacak.

Andrzej Sapowski tarafından kaleme alınan ve aslında oyun olarak bilinen The Witcher'ın dizihaline getirilme fikri 2017 yılında duyurulmuştu. The Witcher, dizinin ana karakteri olan Geralt of Riviera'nın hikayesine odaklanacak. Yalnız canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan da daha kötü olabildiği dünyada kendine bir yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle ve güçlü bir büyücü ile karşılaştırır. Bu üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.

Dizinin başrollerinde Geralt of Rivia karakteri ile Yennefer karakteri ile Anya Chalotra (The ABC Murders, Wanderlust), Henry Cavill (Mission Impossible - Fallout, Justice League) ve Ciri’yi canlandıran Freya Allan (The War of the Worlds, Into The Badlands) yer alıyor. Dizinin kadrosunda yer alan diğer isimler ise şöyle: Björn Hlynur Haraldsson (Fortitude) Eist rolünde, Jodhi May (Game of Thrones, Genius) Calanthe rolünde,  Adam Levy (Knightfall, Snatch) Mousesack rolünde, MyAnna Buring (Ripper Street, Kill List) Tissaia rolünde, Therica Wilson-Read (Profile) Sabrina rolünde, Mimi Ndiweni (Black Earth Rising) Fringilla rolünde,  Emma Appleton (The End of The F**king World) Renfri rolünde, Eamon Farren (The ABC Murders, Twin Peaks) Cahir rolünde, Joey Batey (Knightfall, Strike) Jaskier rolünde, Royce Pierreson (Wanderlust, Judy) Istredd rolünde, Lars Mikkelsen (House of Cards, Sherlock) Stregobor rolünde,  Maciej Musiał (1983) Sir Lazlo rolünde, Wilson Radjou-Pujalte (Jamillah & Aladdin, Dickensian) Dara rolünde ve Anna Shaffer (Harry Potter) Triss rolünde yer alıyor.

 The Witcher, 20 Aralık tarihinde tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix'te.

Yorumlar