Netflix, The Witcher'ın İkinci Sezon Kadrosunu Duyurdu

Netflix, The Witcher'ın İkinci Sezon Kadrosunu Duyurdu

Netflix, The Witcher dizisinin ikinci sezon çekimlerine başladığını ve ikinci sezon kadrosunu duyurdu.

Netflix'in oldukça ilgi gören dizisi The Witcher'ın çekimlerine başlandı. 2021’de yayınlanması planlanan The Witcher’in ikinci sezon çekimleri İngiltere’de başladı. Dizinin ana kahramanı Rivyalı Geralt rolüyle Henry Cavill, büyücü Yennefer olarak Anya Chalotra, Ciri rolüyle Freya Allan ve Jaskie rolüyle Joey Batey ikinci sezonda için tekrar kamera karşısına geçecek.
The Witcher'ın ikinci sezonunda Yasen Atour (Young Wallander)Coen, Agnes Bjorn (Monster) Vereena, Paul Bullion (Peaky Blinders)Lambert, Thue Ersted Rasmussen (Fast and Furious 9)Eskel, Aisha Fabienne Ross (The Danish Girl) Lydia, Kristofer Hivju (Game of Thrones)Nivellen ve Mecia Simson Francesca olarak karşımıza çıkacak.

Dizinin ikinci sezonuyla birlikte Anna Buring (Kill List) Tissaia olarak, Tom Canton (Good Karma Hospital) Filavandrel olarak, Lilly Cooper (Peterloo) Murta olarak, Jeremy Crawford (Titans) Yarpin Zigrin olarak, Eamon Farren (Twin Peaks)Cahir olarak, Mahesh Jadu (Marco Polo) Vilgefortz olarak, Terence Maynard (Cursed) Artorius olarak, Lars Mikkelson (House of Cards) Stregobor olarak, Mimi Ndiweni (Black Earth Rising)Fringilla Vigo olarak, Royce Pierreson (Judy) Istredd olarak, Wilson Radjou-Pujalte (Hunter Street) Dara olarak, Anna Shaffer (Harry Potter) Triss Merigold olarak, Therica Wilson Read (Young Wallander) Sabrina olarak geri dönüyor.
Dizinin yürütücü yapımcısı ve dizi sorumlusu Lauren Schmidt Hissrich (Marvel’s Daredevil, Marvel’s The Defenders, Umbrella Academy) yaptığı açıklamada : “The Witcher'ın ilk sezonuna gelen tepkiler ikinci sezon kadrosu için çıtayı çok yükseğe çıkardı. Sophie Holland ve ekibi yeni karakterlere hayat vermek için alanındaki en iyi oyuncuları bir araya getirdi. Usta yönetmenlerin elinden çıkacak yepyeni hikayeler için son derece heyecanlıyız.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış, ilk yorumlayan sen ol.