Netflix Türkiye Ağustos Ayı Programı İçerikleri Belli Oldu

Netflix Türkiye Ağustos Ayı Programı İçerikleri Belli Oldu

Netflix Türkiye'de Ağustos ayında hangi yapımların izleyiciler ile buluşacağı belli oldu. Lucifer dizisinin beşinci sezonu 21 Ağustos'ta yayında olacak.

190'dan fazla ülkede 193 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri yapımlarını aboneleri ile buluşturan Netflix'in Ağustos ayında Türkiye'de yayınlayacağı yapımlar belli oldu. Listede en çok dikkat çeken yapım Lucifer dizisi oldu.

The Rain ve High Seas gibi dizilerin yeni sezonu gelirken Anelka: Misunderstood ve Proje gibi yapımlar da geliyor. İşte Netflix Türkiye Ağustos ayında yayınlanacak dizi ve filmler.

Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs the Reverend - 5 Ağustos 2020

Kimmy bugüne kadarki en büyük macerasına çıkıyor. Üç eyalet! Patlamalar! Dans eden bir hamburger. Üstelik öykünün akışına izleyici olarak siz karar vereceksiniz. Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs the Reverend 5 Ağustos tarihinde Netflix'te.

Anelka: Misunderstood - 5 Ağustos 2020

Çekilmez mi, benzersiz mi, yoksa her ikisi de mi? Ünlü Fransız futbolcu Nicolas Anelka'nın tartışmalı mirası, bu korkusuz belgeselde inceleniyor. Kötü çocuk mu, futbol dehası mı? Ünlü Fransız futbolcu Nicolas Anelka'nın ardında bıraktığı tartışmalı miras, bu çarpıcı belgeselde mercek altına alınıyor. Anelka: Misunderstood, 5 Ağustos'ta Netflix'te.

The Rain 3. Sezon - 6 Ağustos 2020

Biri dünyayı kurtarmak, diğeri yeni bir dünya yaratmak istiyor. Rasmus ve Simone arasındaki savaş, insanlıktan geriye kalanları kurtarmak için verdikleri mücadeleyle tekrar başlıyor. 
Virüs durdurulabilir. Ama bunun bir bedeli var. Sona hazırlanın. The Rain üçüncü sezonu ile 6 Ağustos’ta yayında.

High Seas 3. Sezon - 7 Ağustos 2020

İki kız kardeş, 1940'larda İspanya'dan Brezilya'ya seyahat eden lüks bir gemide bir dizi gizemli ölümün ardından rahatsız edici aile sırlarını keşfediyor. High Seas üçüncü sezonu 7 Ağustos tarihinde Netflix'te.

Nailed It! Mexico! 2. Sezon - 7 Ağustos 2020

Omar Chaparro ve Anna Ruiz'in ev sahipliğinde, Meksika'da korkunç bir sicile sahip ev fırıncıları, yenilebilir başyapıtları 10.000 dolarlık ödül için yeniden yaratmaya çalışıyor. Bu kısmen rekabet, kısmen sıcak karmaşa. Nailed It! Mexico! ikinci sezonu ile 7 Ağustos'ta Netflix'te.

Dirty John: The Betty Broderick Story - 14 Ağustos 2020

Gerçek bir suç hikayesine dayandığı antoloji. Dirty John: The Betty Broderick Story 14 Ağustos'ta Netflix'te yayında.

Project Power - 14 Ağustos 2020

New Orleans sokaklarında, kullanan herkeste farklı süper güçleri ortaya çıkaran yeni bir gizemli hap hakkında söylentiler yayılmaya başlar. Tek sorun, bu hapı alana kadar neler olacağını bilememektir. Kimileri kurşun geçirmez bir cilde sahip olmak, görünmezlik, olağanüstü kuvvet gibi güçler elde ederken kimileri de bu hapa daha ölümcül bir reaksiyon gösterir. Fakat bu hap şehirdeki suç oranını tehlikeli seviyelere çıkarınca yerel bir polis (Joseph Gordon-Levitt), güce karşı güçle savaşmaya karar vererek genç bir satıcıyla (Dominique Fishback) ve gizli bir intikam arzusundan güç alan eski bir askerle (Jamie Foxx) birlik olur. Bu hapın yaratılmasından sorumlu olan grubun izini bulmak ve onları durdurmak için hapı alma riskine girerler.

HOOPS - 21 Ağustos 2020

Koç Ben Hopkins için kazanmak her şeydir. Çok kötü o tamamen kaybeder. Jake Johnson'ın oynadığı HOOPS, 21 Ağustos'ta Netflix'te.

Lucifer 5. Sezon - 21 Ağustos 2020

5. sezon fragmanı yayınlanan dizide bu sezon yeni bir karakter daha göreceğiz. Bu karakteri Lucifer Morningstar'ın ikiz kardeşi Michael olarak göreceğiz. Michael karakterine de Tom Ellis hayat verecek. Lucifer beşinci sezonu 21 Ağustos tarihinde Netflix'te yayında.
Ayrıca 28 Ağustos tarihinde All Together Now ve 19 Ağustos'ta High Score Netflix'te yayında olacak.

Yorumlar