Netflix, Ücretsiz Gösterimler Sunacak

Netflix, Ücretsiz Gösterimler Sunacak

Netflix, sinemaseverler için yeni bir kampanyaya imza atıyor.

Televizyon izleme alışkanlığımızı tamamen değiştiren platform Netflix, yeni bir kampanyayla sinemaseverlerin karşısına çıkıyor. Birçok insanın ilgisini çekecek gibi duran kampanya ile Netflix’ e üye olmadan bazı orijinal yapımlar ücretsiz izlenebilecek. 

Yeni başlatılan bu kampanya ile son zamanların en popüler içeriklerinin bazılarına ücretsiz erişim sağlanacak. Örneğin Netflix abonesi olmasanız bile son zamanların en popüler dizilerinden olan Stranger Things'i ücretsiz olarak izleyebileceksiniz. Fakat platform, popüler dizinin sadece ilk bölümünü ücretsiz olarak erişime açıyor. Yani diziyi beğenirseniz ve izlemeye devam etmek isterseniz, Netflix abonesi olmanız gerekecek. 

Netflix’in yeni başlattığı bu PR çalışmasında sınırlı sayıda içerik bulunuyor. Stranger Things dışında Elite, Patron Bebek: Yine iş Başında, When They See Us, Love is Blind, Gezegenimiz ve Grace and Frankie dizilerinin ilk bölümü ile Murder Mystery, Bird Box ve The Two Popes isimli orijinal Netflix yapımlarının tamamını ücretsiz olarak izleyebiliyorsunuz.

Tüm cihazlardan erişime açık olmayan bu kampanyayı sadece Windows ve Mac cihazlardan ya da Android tarayıcılardan erişim sağlanabiliyor. Netflix'in yeni kampanyasına buradan erişebilirsiniz. Direk içeriklere erişebildiğiniz bu linkle izlemek istediğiniz Netflix orijinal yapımını bulduktan sonra "Hemen İzle" butonuna tıklamanız yeterli. Ardından yeni bir sayfaya yönlendirilip seçmiş olduğunuz Netflix yapımını izlemeye başlıyorsunuz. Fakat belirttiğimiz gibi orijinal dizilerin sadece ilk bölümleri ücretsiz olarak izleyebiliyorsunuz.

Netflix abonesi olmak isterseniz eğer bu kampanya ile ilk ay için 0,20 TL gibi bir rakam ödüyorsunuz. Eğer bir aylık deneyiminizden memnun kalır ve aboneliği devam ettirmek isterseniz, Netlfix'in normal abonelik ücretlerini ödüyorsunuz. 

Kaynak: https://www.androidauthority.com/netflix-free-access-1153042/

Yorumlar