Netflix Yapımı Don't Look Up Filminin Kadrosunu Açıklandı

Netflix Yapımı Don't Look Up Filminin Kadrosunu Açıklandı

Netflix, Adam McKay'in yeni filmi Don't Look Up'ın heyecan verici oyuncu kadrosunu duyurdu.

2016 yapımı The Big Short ile En İyi Özgün Senaryo Oscarı kazanan ve geçtiğimiz sene Vice ile aynı kategoride Oscar adaylığı elde eden Adam McKay, Netflix platformuyla hazırladığı yeni filmi Don’t Look Up için son yılların en heyecanlandırıcı oyuncu kadrosuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Don’t Look Up insanlığı, gezegeni yok etmek üzere olan bir kuyruklu yıldız konusunda uyarmak için dev bir medya turuna çıkmak zorunda olan alt kademeli iki astronotun hikayesini izleyiciye sunacak. Filmin kadrosunda Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Rob Morgan, Meryl Streep, Cate Blanchett, Jonah Hill, Himesh Patel, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Kid Cudi, Matthew Perry ve Tomer Sisley rol alacak.

Kadroda yer alan yıldız isimlerin büyük bölümü ile bir süre önce anlaşılmıştı. Fakat Leonardo DiCaprio’nun filmde rol alıp almayacağı geçtiğimiz günlerde netleşti. Martin Scorsese imzalı Killers of the Flower Moon filmiyle aynı dönemde rol alıp alamayacağından emin olmayan DiCaprio, çekim takviminde boşluk oluşunca Don’t Look Up’da rol almayı kabul etti. Hollywood’un ünlü isimleri arasında henüz bir dijital platform yapımında rol almamış olan DiCaprio, bu filmde birlikte dijital platforma adım atmış olacak.

Yorumlar