Netflix Yapımı Equinox Dizisinden Fragman Yayınlandı

Netflix Yapımı Equinox Dizisinden Fragman Yayınlandı

Ünlü pod yayını Equinox 1985'ten uyarlanan Danimarka yapımı yeni Netflix Orijinal Dizisi Equinox'un fragmanı yayınlandı.

Netflix, doğaüstü bir gerilim olan Equinox dizisinden fragman paylaştı.  Diziye ilham veren Equinox 1985 adlı beğenilen pod yayını, ses kullanımındaki modern yaklaşımıyla kendi ülkesinde iTunes pod yayını listesinin zirvesinde yer aldı. Equinox, 1999 yılında okuldaki bir sınıfın açıklanamayacak bir şekilde ortadan yok olmasının etkisinden kurtulamayan Astrid adlı genç kadını merceğine alıyor. Danimarka'da geçen hikâye, her şeyin başladığı yıl olan 1999 ile günümüz arasında gidip geliyor.

1999 yılında, Astrid henüz 9 yaşındayken o yıl mezun olmaya hazırlanan bir sınıf dolusu öğrenci açıklanamayacak biçimde hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolur. Kaybolan öğrencilerden birinin kız kardeşi olan Astrid, yaşananların ardından görmeye başladığı kâbusların travmatik ve rahatsız edici etkileriyle boğuşur. 2020 yılında, ailesiyle beraber huzurlu bir yaşam sürmekte olan Astrid'in kâbusları aniden geri dönüp ona yeniden musallat olur. 1999'daki olaydan sağ kurtulan tek kişinin esrarengiz biçimde ölmesinin ardından ablasına ve sınıftakilere ne olduğunu öğrenmeye karar veren Astrid, asla hayal edemeyeceği biçimlerde bağlantılı olduğu, karanlık ve rahatsız edici bir gerçeği ortaya çıkarır.

Equinox Dizisi Fragmanı

Çarpıcı bir hikaye ile seyircisi ile buluşmayı bekleyen dizinin kadrosunda Danica Curcic, Karoline Hamm, Viola Martinsen, Lars Brygmann, Hanne Hedelund, August Issac Carter, Fanny LEander Bornedal ve Ask Mossberg Truelsen yer alıyor.
Tea Lindeburg tarafından hayata geçirilen altı bölümlük dizinin baş yapımcılığını Piv Bernth (The Killing, Brøn/Broen ve Follow The Money ) ve Bernth'in ITV Studios tarafından desteklenen şirketi Apple Tree Productions üstlendi.
Netflix orijinal dizisi Equinox, 30 Aralık tarihinde tüm dünya ile aynı anda Netflix’te!

Yorumlar