Netflix, Yeni Türk Orijinal Dizisi 50m2'nin Fragmanı Yayınlandı

Netflix, Yeni Türk Orijinal Dizisi 50m2'nin Fragmanı Yayınlandı

Netflix Engin Öztürk’ün başrolünde olduğu 50m2’ nin fragmanı yayınlandı.

Türk orijinal içeriklerine hızla yeni yapımlar eklemeye devam eden Netflix, 50m2 dizisinin fragmanı yayınlandı. Dizinin senaryosu başarılı işlere imza atan Burak Aksak’ ın kaleminden çıkarken yönetmenliğini Aksak ve Selçuk Aydemir üstleniyor.

İkinci bir şansı elde etmek kolay ama onu değerlendirmek sanıldığından daha zordur. Gölge, kendisini büyüten Servet Nadir’in kirli işlerini yapmaktadır. Çocukluğuna dair hiçbir şey hatırlamayan Gölge, kendisini geçmişe bağlayan fotoğrafın peşinde koşmaktadır. Fotoğraftakilerin kim olduğunu araştırdıkça aslında bir yalanın içinde yaşadığını anlar. Servet Nadir’in sırlarıyla beraber kaçan Gölge, Güzelce Mahallesindeki 50 metrekarelik terzi dükkanına sığınır. Mahalleli onu ölen terzi Adil’in oğlu Adem zanneder. Karanlık geçmişinin köşeye sıkıştırdığı Gölge’nin gidecek başka bir yeri yoktur ve yeni kimliğiyle 50 metrekarelik terzi dükkanında yaşamaya başlar. Ne kadar zorlu olsa da mahalle Gölge’yi, Gölge de mahalleyi değiştirecektir.

Başrolünde Engin Öztürk yer alırken yakışıklı oyuncuya Kürşat Alnıaçık, Cengiz Bozkurt, Tolga Tekin, Yiğit Kirazcı, Özgür Emre Yıldırım, Tuncay Beyazıt, Tuğçe Karabacak, Hasan Yalnızoğlu, Murat Kılıç ve Gürkan Uygun eşlik ediyor.

Güçlü kadrosu ile dikkat çeken dizi 50m2, 27 Ocak’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te.

50m2 Dizisinin Fragmanı

 

Yorumlar