Netflix, Young Wallander Dizisinden Fragman Paylaştı

Netflix, Young Wallander Dizisinden Fragman Paylaştı

Başrollerinde Adam Pålsson, Richard Dillane ve Leanne Best'in yer aldığı Netflix dizisi Young Wallander'den resmi fragman yayınlandı.

190'dan fazla ülkede 193 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri sunan Netflix, suç türündeki dizileri arasına bir yenisini ekliyor.

Yönetmenliğini Ole Endresen ve Jens Honsson'un üstlendiği Netflix dizisi Young Wallander'in fragmanı Netflix Youtube kanalında yayınlandı. Senaryosunu Benjamin Harris ve Anoo Bhagavan'ın kaleme aldığı, Henning Mankell'in eserinden uyarlanan suç dizisi Young Wallander dizisinde; Kurt Wallander, 2020 İsveç'inde yirmilerindeki bir polis olarak karşımızda.

Netflix dizisi Young Wallander'ın resmi fragmanı

Netflix uyarlama dizisi Young Wallander'in oyuncu kadrosunda; Kurt Wallander rolünde Adam Pålsson, Frida Rask rolünde Leanne Best, Hemberg rolünde Richard Dillane, Mona rolünde Ellise Chappell, Jasmine rolünde Sara Seyed, Reza Al-Rahman rolünde Yasen Atour, Ibra rolündeJordan Adene, Mariam rolünde Kiza Deen, Gustav Munck rolünde Alan Emrys ve Bash rolünde Charles Mnene yer alıyor.
Young Wallander dizisi çok yakında Netflix'te izleyicileri ile buluşacak.
Young Wallander

Young Wallander

Yayın Durumu: Devam Ediyor
Tür:
Yapımcı:

Yorumlar