Nicole Kidman ve Ansel Elgort Aynı Projede!

Nicole Kidman ve Ansel Elgort Aynı Projede!

Zengin kadrosu ile dikkat çeken The Goldfinch filminden afiş görseli paylaşıldı.

The Hours filmi ile Oscar ödülünün sahibi olan Nicole Kidman, Baby Driver filminin genç oyuncusu Ansel Elgort ve American Horror Story dizisinin yıldızı Sarah Paulson gibi zengin bir kadroya sahip The Goldfinch filminden afiş paylaşıldı. The Goldfinch filminde Finn Wolfhard, Luke Wilson, Denis O’Hare ve Jeffrey Wright gibi isimlerde kadroda yerini alıyor. John Crowley yönetmenliğindeki film, Donna Tartt'ın edebi eserinden sinemaya uyarlandı. Dram türündeki filmin afişinde uyarlandığı kitabı görüyoruz.

 

Kamera arkası Oscar geçiti gibi olan filmde görüntü yönetmenliğini Roger Deakins, prodüksiyon tasarımcılığını da Kasia Walicka Maimone üstleniyor.  Nina Jacobson, Brad Simpson, Mari Jo Winkler-Ioffreda ve Sue Kroll isimlerinin yapımcılığını üstlendiği film, Oscar adaylığı bulunan Peter Straughan tarafından kaleme alındı.

The Goldfinch Filminin Konusu

 

13 yaşındaki Theodore Decker'ın yaşamı, annesinin Metropolitan Müzesi'ne düzenlenen bir terörist saldırısında öldürülmesinin ardından alt üst olur. Theo, tüm bu karmaşanın ortasında The Goldfinch adı verilen paha biçilemez bir sanat eserini çalmıştır. Theo'nun annesinin bombalanma sonucu öldürüldüğü o günden geriye elinde kalan tek şey The Goldfinch olacaktır. Bir kuşun portresi olan The Goldfinch, Theodore'un yaşam mücadelesine konuk olacaktır.

The Goldfinch Ne Zaman Vizyona Girecek?

 

Nicole Kidman ve Ansel Elgort gibi isimleri buluşturan The Goldfinch filminin 13 Eylül 2019 tarihinde sinemaseverler ile buluşması bekleniyor.  

Saka Kuşu

Saka Kuşu

Vizyon Tarihi: 27 Eylül 2019
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar