Nil’de Ölüm Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Nil’de Ölüm Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Agatha Christie'nin 1937 tarihli romanından uyarlanan Nil’de Ölüm (Death on the Nile) filminden ilk fragman paylaşıldı.

Kenneth Branagh tarafından yönetilen, takıntılı aşkla tetiklenen duygusal kaos ve ölümcül sonuçları hakkında cüretkâr bir gizem-korku filmi Nil’de Ölüm (Death on the Nile), Agatha Christie'nin 1937 tarihli romanından uyarlandı.

Christie'nin romanından uyarlanan ve senaryosu Michael Green tarafından yazılan "Nil’de Ölüm" filminin yapımcılığını Kenneth Branagh, Judy Hofflund, Ridley Scott, Mark Gordon, Simon Kinberg ve Kevin J. Walsh üstlenirken, Matthew Jenkins, James Prichard ve Matthew Prichard İdari Yapımcı olarak görev alıyor. 2017’nin dünya çapında hit olan filmi "Doğu Ekspresi’nde Cinayet" yapım ekibini yeniden bir araya getiren filmde beş kez Oscar® adayı olan Kenneth Branagh, ikonik dedektif Hercule Poirot rolünde karşımıza çıkıyor. Kendisine dört kez Oscar® adayı Annette Bening, Russell Brand, Ali Fazal, Dawn French, Gal Gadot, Armie Hammer, Rose Leslie, Emma Mackey, Sophie Okonedo, Jennifer Saunders ve Letitia Wright da dahil olmak üzere yıldızlardan oluşan bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Nil’de Ölüm (Death on the Nile) filminin ilk fragmanı

Nil’de Ölüm (Death on the Nile) filminin konusu ne?

Belçikalı dedektif Hercule Poirot’un göz alıcı nehir vapurunda geçen Mısır tatili, mükemmel görünen bir çiftin huzurlu balayı trajik bir şekilde yarıda kesilince korkunç bir katil arayışına dönüşür. Uçsuz bucaksız çöllerde ve görkemli Giza piramitlerinin destansı manzarasında geçen bu dizginlenmemiş tutku ve aciz kıskançlığın öyküsünde, kozmopolit bir kusursuz giyimli gezginler grubu ve izleyicileri son, şok edici akıbete kadar tahmin yürütmek zorunda bırakacak kadar şeytani karmaşıklıklar var.
Nil'de Ölüm (Death on the Nile) 23 Ekim 2020 tarihinde beyaz perde ile buluşacak.

Yorumlar