No Time To Die Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

Super Bowl’da yeni No Time to Die fragmanı da yayınlandı.

ABD’nin ve dünyanın en çok izlenen spor organizasyonu olan, Amerikan futbolu finali Super Bowl; aynı zamanda bir gün içerisinde en fazla film fragmanı ve reklamın özel olarak yayınlandığı organizasyon. Bu seneki Super Bowl etkinliğinde birçok Marvel filminin fragmanı yayınlanırken güçlü kadrosuyla merakla beklenen 25. Bond filmi olan No Time to Die filminin de Super Bowl’a özel yeni fragmanı yayınlandı.

No Time to Die Filminin Şarkısı Billie Eilish’ten

Her Bond filmi gibi vizyona girmeden aylar önce olay olan ve çok büyük bir hayran kitlesi tarafından beklenen 25. Bond filmi No Time to Die ile ilgili seyircinin merakını arttıran çok fazla detay var. Gerek hazırlanış sürecindeki olaylar, gerek Daniel Craig’in James Bond’u canlandıracağı son film olması, gerek Lashana Lynch’in yeni 007 olup olmayacağının belli olacak olması, gerek bu filmde kötü karakterin Oscar ödüllü Rami Malek olması… Tüm bu heyecan verici gelişmelere eklenen son büyük olay ise filmin şarkısının dünyaca ünlü sanatçı Billie Eilish tarafından seslendirilecek olması.

No Time to Die Filminin Yeni Super Bowl Fragmanı

No Time to Die Filminin Oyuncu Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Başrolünde son kez 007’ye hayat verecek olan Daniel Craig’in yer aldığı No Time to Die filmini Cary Fukunaga yönetecek. Filmde 007’nin baş düşmanı olarak Rami Malek’i izleyeceğiz. Yeni 007 olacağı dedikoduları taşıyan Lashana Lynch karşımızda olacak. Oyuncu kadrosunda kötü karakter Blofeld’a bir kez daha Christoph Waltz hayat verecek. Filmde ayrıca önceki filmden Lea Seydoux’u da izleyeceğiz. Güzel oyuncu Ana de Armas da oyuncu kadrosunda. Film 3 Nisan 2020’de vizyona girecek.
Bond 25

Bond 25

Vizyon Tarihi: 03 Nisan 2020
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar