“Ölümcül Makineler” den Poster ve Fragman!

Robert Sheehan ve Hera Hilmar ikilisinin başrolünü üstlendiği Ölümcül Makineler filminin ilk fragmanı ve poster görseli yayınlandı.

Fantastik bilim kurgu filminin yapımcılığını ve senaristliğini ise “Yüzüklerin Efendisi”, “Hobbit” gibi başarılı serilerin yönetmen koltuğunda gördüğümüz Peter Jackson üstleniyor.  Kadroda ikiliye Aaron Jackson, Ronan Raftery, Stephen Lang, Hugo Weaving, Menik Gooneratne, Patrick Malahide, Colin Salmon, Patrick Malahide ve Rege-Jean Page gibi isimleri ağırlıyor. Oscar ödüllü görsel efekt uzmanı Christian Rivers bu filmle birlikte ilk defa yönetmen koltuğuna geçiyor.


Medeniyet, büyük bir olayla yıkıldıktan binlerce yıl sonra insanlık yeni bir yaşam biçimine adapte olmuştur. Devasa hareketli şehirler dünyada dolaşarak kendilerinden güçsüz kasabaları yağmalamaktadır. Londra'nın küçük şehirlerinden birinin Alt Katman’ından gelen Tom Natsworthy, tehlikeli kaçak Hester Shaw'la karşılaştıktan sonra hayatta kalabilmek için savaşmaktadır. Yollarının kesişmesi beklenmedik olan bu ikilinin kurduğu ihtimal dışı ortaklık, dünyanın kaderini değiştirecektir.

Film, 14 Aralık tarihinde ülkemizde gösterime girecek.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış, ilk yorumlayan sen ol.