One Night In Bangkok Filminden Yeni Fragman

Başrolünde usta aktör Mark Dacascos’un olduğu aksiyon ve gerilim filmi “One Night In Bangkok”dan yeni bir fragman yayınlandı.

Özellikle John Wick 3 filmindeki kötü adam Zero karakteri ile büyük beğeni toplayan oyuncu Mark Dacascos’un yeni projesi “One Night In Bangkok”dan fragman paylaşıldı. Fragmanda, intikam almak için yalnızca bir gecelik vakti olan adamın heyecan dolu macerasından kesitlere yer verilmiş. Filmin yönetmenliğini ise Zero Tolerance, Dead Earth ve Ballictic gibi başarılı yapımları ile tanınan Wych Kaosayananda üstleniyor.

“One Night In Bangkok” filmi, 25 Ağustos 2020 tarihinde bir dijital platform üzerinden izlenebilecek.

One Night In Bangkok Filminin Konusu

Filmde bir kiralık katil olan Kai Kahale’nin bir gece içinde Bangkok’ta işlediği suçları izleyeceğiz. Bir gece için profesyonel bir sürücüyle anlaşan Kai, çeşitli adreslere giderek cinayet işler. Kai’nin cinayet işlediği fark eden şoför ise içine girdiği suç sarmalından artık kaçamayacağını fark eder. Kai cinayetleri işlemeye devam ederken, peşine cinayetlerin önüne geçmek isteyen ve ipuçlarını takip eden başarılı bir polis düşer.

One Night In Bangkok Filminin Oyuncu Kadrosu

Filmde yıldız oyuncu Mark Dacascos’a Vanida Golten, Michael S. New, Kane Kosugi, Sahajak Boonthanakit, Julie Condra gibi ünlü isimler eşlik ediyor.

One Night In Bangkok Filminin Fragmanı

Yorumlar