Onur Ünlü Yeni Youtube Dizisi Çekiyor

Onur Ünlü Yeni Youtube Dizisi Çekiyor

Onur Ünlü’nün Youtube’da yayınlayacağı yeni dizisinin ismi ise İçten Sesler Korosu olacak.

Ülkemizin en dikkat çeken yönetmenlerinden olan Onur Ünlü 3. kez web dizi çekmeye hazırlanıyor. Son olarak Put Şeylere isimli sinema filmini çeken ancak vizyonda istediği başarıyı yakalayamayınca izleyicilere sitem ederek “Filim Okulu” adında bir eğitim kurumu oluşturan Onur Ünlü; yeni bir Youtube dizisi yönetecek.

Onur Ünlü daha önce BluTv platformu için Dudullu Postası, Youtube için ise Görünen Adam dizilerini yönetmişti. Onur Ünlü’nün Youtube’da yayınlayacağı yeni dizisinin ismi ise İçten Sesler Korosu olacak. Dizinin konusuna dair bilinen tek şey birbirinden bağımsız karakterlerin kısa hikayelerini anlatıp, iç seslerine odaklanacak olması.


İçten Sesler Korosu dizisinin iddialı bir oyuncu kadrosu var. Kadroda Ahmet Rıfat Şungar, Özgür Emre Yıldırım, Taner Ölmez, Melis Sezen, Ferit Kaya, Fırat Topkorur, Çiçek Dilligil, Alihan Türkdemir, Dila Danışman ve Selin Türel gibi önemli isimler  yer alıyor. Dizinin senaryosunu ise Orkun Göntem ve Merve Göntem yazıyorlar. Dizi hakkındaki bildiklerimiz bölümlerin 10 dakikalık kısa bölümler halinde olacağı ile sınırlı.

 

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış, ilk yorumlayan sen ol.