Organize İşler 2 Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminin vizyon tarihi yaklaştıkça filme dair daha fazla gelişmeden haberdar oluyoruz.

 Dün filmde Saruhan Zincir karakterini canlandıracak olan Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni imajını paylaşmışken bugün de filmin fragmanı yayınlandı.

Her Yılmaz Erdoğan yapımında olduğu gibi yine BKM tarafından yapılan filmin fragmanında görüldüğü kadarıyla film iki temel konu üzerinden ilerleyecek. Birisi Yılmaz Erdoğan'ın oynadığı Asım Noyan karakterinin polise enselenmeme mücadelesi ikincisi ise Asım Noyan'ın büyüyen kızı ile ilgili yaşadığı ebeveynlik sorunları. Ayrıca fragmanda Kıvanç Tatlıtuğ'un horoz dövüştürücüsü karakterini ve Ezgi Mola'nın bu filmde oldukça ön planda olduğunu görebiliyoruz.

Yılmaz Erdoğan'ın yazıp, yöneteceği Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmi 4 Ocak 2019 tarihinde vizyona girecek. Film, tıpkı ilki gibi sadece oyuncu kadrosu ile bile çok büyük bir heyecan uyandırıyor. Yılmaz Erdoğan, Demet Evgar, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Ata Demirer, Bensu Soral, Ersin Korkut, Rıza Kocaoğlu, Mahir İpek, Ahmet Mümtaz Taylan, Güven Kıraç gibi isimlerden oluşan kadro adeta Türk sinemasındaki tüm aktif oyuncuların sıralı listesi gibi.
Organize İşler Sazan Sarmalı

Organize İşler Sazan Sarmalı

Vizyon Tarihi: 01 Şubat 2019
Tür:
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış, ilk yorumlayan sen ol.