Organize İşler 2 Sazan Sarmalı 1 Şubat'ta Vizyonda!

Erdoğan’ın filmi Organize İşler Sazan Sarmalı; 1 Şubat 2019’da sinemalarda.

Sinemada kriz çözülüyor. Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik 6 filminin vizyon tarihini 8 Şubat olarak açıklamasının ardından sinemaseverlere bir müjde de bugün Yılmaz Erdoğan’dan geldi. Erdoğan’ın filmi Organize İşler Sazan Sarmalı; 1 Şubat 2019’da sinemalarda.

Başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Bensu Soral, Ezgi Mola ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yer alacağı efsane Organize İşler filminin devamı niteliğinde olan Organize İşler Sazan Sarmalı’ndan daha önce bir fragman yayınlanmış hatta vizyon tarihi de belli olmuştu. Dağıtıcılar ve yapımcılar arasında patlak veren krizin ardından filmler askıya alınmış ve TBMM olaya el atmıştı. Mecliste onaylanan yeni sinema yasası ile birlikte problemler çözüldü ve filmler yeniden vizyona dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Yılmaz Erdoğan, dönüş haberini ilk önce filmin vizyon tarihini içeren bir afişle duyurdu. Ardından da Yılmaz Erdoğan ve BKM tarafından filmin yeni fragmanı yayınlandı. Fragmanda filmin, ilk filme oranla oldukça hareketli geçeceği anlaşılıyor. Ayrıca ilk filmin unutulmaz repliği “-Para nerede? -Araba nerede?” sorularına bu filmde “-Mallar nerede? -Altınlar nerede?” şeklinde bir gönderme de mevcut.

Organize İşler Sazan Sarmalı filmi; 1 Şubat 2019’da vizyonda.

Organize İşler Sazan Sarmalı

Organize İşler Sazan Sarmalı

Vizyon Tarihi: 01 Şubat 2019
Tür:
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar