Örümcek Adam: Evden Uzakta Filminden Rekor

Örümcek Adam: Evden Uzakta Filminden Rekor

Spider-Man: Far From Home; İşçi Bayramı’na Özel Tekrar Gösterime Girecek

Avengers: Endgame filminin ardından bizi karşılayan ve büyük başarısı ile takdir toplayan Spider-Man: Far From Home (Örümcek Adam: Evden Uzakta) filmi rekor üzerine rekor kırdı. Film ek sahnelerle tekrar gösterime girecek.

 

Sony Tarihinin En Çok Kazanan Filmi: Spider-Man: Far From Home

Vizyonda geçirdiği sürede birçok rekora imza atan filmin ulaşmayı başardığı en son nokta Sony’nin dağıttığı filmler arasında en fazla hasılat elde etme rekoru oldu. Uzun süredir 2012 tarihli James Bond filmi Skyfall’ın yer aldığı zirve artık Örümcek Adam’a ait. Örümcek Adam: Evden Uzakta filmi 1.109 milyar dolarlık hasılat ile Skyfall’ın 1.108 milyar dolarlık hasılatını geçti ve enflasyon farkı hesabı yapılmaksızın en çok hasılat elde eden Sony filmi oldu.

Spider-Man: Far From Home Tekrar Gösterime Girecek

Hem ABD’de hem de dünya çapında çok beğenilen Örümcek Adam: Evden Uzakta filmi ABD’de Eylül ayının ilk haftası kutlanan İşçi Bayramı (Labor Day) süresince yeniden vizyona girecek. Filmin tekrar vizyona girecek versiyonunda orijinal versiyonda olmayan 4 dakika uzunluğunda bir sahne yer alacak. Sahnenin oldukça etkileyici bir aksiyon sahnesi olacağı söyleniyor.
 
Örümcek-adam: Evden Uzakta

Örümcek-adam: Evden Uzakta

Vizyon Tarihi: 05 Temmuz 2019
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar