Oscar Adayı Olduğunu Yatakta Öğrendi

Oscar Adayı Olduğunu Yatakta Öğrendi

Florence Pugh; Oscar Adayı olduğunu yatakta yatarken öğrendi.

Dünya sinemasının en önemli şovu, en saygın ödülü olan Oscar Ödülleri için aday filmler geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Adaylar arasında yer yer sürpriz isimler de vardı. Ancak öyle birisi aday oldu ki buna kendisi bile inanamadı. 2019 senesine Ritüel (Midsommar) filmindeki performansı ile bomba gibi giren ve çok konuşulan 24 yaşında Florence Pugh; senenin devamında rol aldığı Little Women filmindeki performansı ile En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscarı’na aday oldu. Pugh; bu adaylığı öğrendiği andaki fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.

Florence Pugh’tan Çıplak Oscar Pozları

24 yaşındaki başarılı aktrisin kariyeri muhteşem bir süratle başlamış durumda. 2019’a iki harika film sığdıran Pugh; bir de Oscar adaylığı elde etti. Genç oyuncu Oscar adayı olduğu haberini aldığında evinde yarıçıplak bir şekilde uzanmaktaydı. Oscar’a aday olduğu haberini almadan önce ve aldıktan sonra ne durumda olduğunu göstermek için iki fotoğraf paylaştı ve “O andan önce ve o andan sonra…” notunu düştü. 

92. Oscar Ödülleri Ne Zaman Sahiplerini Bulacak

Son yılların en çekişmeli Oscar Ödülleri olarak yorumlanan ve bu yıl Akademi tarafından 92. kez dağıtılacak olan Oscar Ödülleri’nin sahiplerini bulma tarihi 9 Şubat 2020 olacak. Tören Los Angeles’ta düzenlenecek ve Oscar Ödülleri’ni takip etmek isteyen Türkiye’deki sinemaseverlerin yine sabahlaması gerekecek.

Yorumlar