Öteki Taraf Filminden Olaylı Gala!

avatar
Anonim Editör
Öteki Taraf Filminden Olaylı Gala!
Özcan Deniz’ in yazıp yönettiği Öteki Taraf filminin galası dün akşam Vadistanbul AVM’ de gerçekleşti. Renkli görüntülere sahne olan gala hayli hareketli geçti.

Sezonun iddialı yapımlarından olduğunu ve gişe kaygısı yaşamadıklarını açıklayan Özcan Deniz, “Bu film bu sene Türk sinemasında kendini başka bir yere konumlandıran bir film. O yüzden seyircinin de seveceğini düşünüyoruz. Ayrıca çok yoğun duyguların yaşandığı bir gerilim filmi” diye konuştu. Filmin başrollerinde Özcan Deniz'e, Aslı Enver ve Meryem Uzerli eşlik ediyor.

Gerilim-dram türündekİ filmin galasına Gülenay Kalkan ve Tarık Ünlüoğlu, Ozan Akbaba, Neslihan Yeldan, Hakan Meriçliler ve Begüm Kütük'ün de aralarında bulunduğu pek çok ünlü isim katıldı. Fotoğraf çekimi ve basın açıklaması için kırmızı halıya geçen oyuncular, basın mensuplarını göremeyince geri salona döndüler. Güvenliğin basın mensuplarını da hayranlarla beraber kırmızı halıdan uzaklaştırıldığı farkedilince röportaj ve fotoğraf çekimi film izlendikten sonra gerçekleştirildi. Özcan Deniz yaşanan yanlış anlaşılmadan dolayı özür dilediğini belirtti.

Gala devam ederken Özcan Deniz, babası Sadık Deniz’ in hastaneye kaldırıldığı haberini aldı. Olayın üzerine apar topar etkinliği terk eden oyuncu geceyi ailesi ile beraber hastanede geçirdi. 

ÖTEKİ TARAF

ÖTEKİ TARAF

Vizyon Tarihi: 08 Aralık 2017
Tür: Romantik , Gerilim , 2018
Yönetmen: Özcan Deniz