Oyuncu Ryan Reynolds, Kendi Yayın Servisini Açtı

Oyuncu Ryan Reynolds, Kendi Yayın Servisini Açtı

Oyuncu Ryan Reynolds, sadece bir filmin gösterildiği ücretsiz yayın servisini açtı.

Başarılı oyuncu Ryan Reynolds, girişimci olarak çalışmalarına devam ediyor. Daha önce Amerika'da kendi teknoloji firmasını kuran Reynolds, şimdi de ücretsiz bir yayın servisi ile karşımızda. Şimdilik sadece "Foolproof" filminin gösterildiği "Mint Mobile +" platformunun duyurusunu ise sosyal medya hesaplarından yaptı.

Mint Mobile adlı telefon operatörünün sahibi olan Reynolds, "Mint Mobile +" isimli ücretsiz yayın servisini hayata geçirdi. Pandemi sürecinde de operatörünün müşterilerine mesaj göndererek sokağa çıkma yasağı döneminde fatura tahsilatı yapmayacağını söyleyen Reynolds, bu uygulama ile gündeme gelmişti. Şimdi ise yayın servisi ile konuşuluyor.

Twitter'da Duyurdu

"Mint Mobile +" uygulamasını Twitter hesabı üzerinden duyuran Reynolds, açıklamasında “Her teknoloji firması bir yayın servisine ihtiyaç duyar. O yüzden… Mint Mobile +’ı tanıtıyorum. Dünyanın en makul ücretli yayın servisi!” sözlerine yer verdi. Yaptığı açıklamalardan sonra hayranlarını 2003 yapımı olan kendisinin de başrolünde yer aldığı "Foolproof" adlı filmi DVD kalitesinde izlemeye davet etti. "mintmobileplus.com" sitesini ziyaret edenler sadece "Foolproof" isimli komedi-suç filmini izleyebiliyor. O dönemde çok popüler olmayan ve olumsuz eleştirilere maruz kalan film, bu uygulama ile bir kez daha seyircinin beğenisine sunulmuş olacak.

Yorumlar