Oyuncu Ve Yaratıcıların Gözünden Atiye Dizisi

Oyuncu Ve Yaratıcıların Gözünden Atiye Dizisi

Netflix’in büyük beğeni ile izlenen, başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı Atiye’nin kamera arkasından görüntüler.

Netflix'in ikinci Türkçe yapımı Atiye dizisi, izleyicilerin büyük beğenisini toplamayı başardı. Başrollerini Mehmet Günsür ve Beren Saat'in paylaştığı Atiye dizisinin oyuncu kadrosunda Tim Seyfi, Başak Köklükaya, Civan Canova, Meral Çetinkaya, Metin Akdülger ve Melisa Şenolsun yer alıyor. Dizinin kamera akasında yaşanan renkli anları yapım ekibinden ve oyunculardan dinleyin.

Atiye Kamera Arkası

"Bir Dünya Yaratmak" başlığı ile paylaşılan Atiye dizisinin kamera arkası renkli dakikalara sahne oldu.

Atiye Dizisinin Konusu

Anadolu topraklarındaki bir kazı sırasında yapılan keşif, genç bir ressamın (Beren Saat) hayatını değiştirip, geçmişine dair sırların peşine düşmesine yol açacaktır.Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul'da sade ve mutlu bir hayat sürmektedirler. Ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe'de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye'nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

Atiye 2. Sezon Ne Zaman?

İlk sezonu oldukça beğeni toplayan Atiye dizisinin ikinci sezonu Eylül ayında yayınlanması planlanıyor.

Yorumlar