Ozan Güven Babil Dizisinden Ayrıldı Mı?

Ozan Güven Babil Dizisinden Ayrıldı Mı?

Ay Yapım çıkan haberlere sosyal medya hesaplarından son noktayı koydu.

STAR TV'de izleyici karşısına çıkan Babil dizinin kadrosunda  Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay ve Nur Fettahoğlu yer alıyor. Bir süre önce sevgilisi Deniz Bulutsuz ile darp ve şiddet uyguladığı gerekçesi ile yasal bir süreç içerisine giren Ozan Güven’ in yeni sezonda yer alıp almayacağı merak konusuydu. Kadına şiddet iddiası ile gündeme gelen Güven’ in Babil dizisinde yer almamasına kesin gözüyle bakılırken beklenen açıklama Ay Yapım tarafından geldi.

Ay Yapım tarafından gelen açıklamada; "Babil dizisi oyuncularımızdan Ozan Güven, hakkında yargıya intikal eden olayla ilgili olarak süreç tamamlanana kadar iş faaliyetlerine ara verme kararı almıştır. Kendisinin kararını saygıyla karşıladığımızı ve işbirliğimizi karşılıklı olarak sonlandırmış olduğumuzu kamuoyunun bilgisine sunarız. Saygılarımızla." İfadelerine yer verildi.

Kısa bir süre içerisinde oyuncu Ozan Güven’ in hayat verdiği Egemen karakteri için başka bir açıklama yapılması bekleniyor. Karakterin diziden çıkarılması veya başka bir oyuncuyla devam edilmesi konusu önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

 

Yorumlar