“Özgürlüğün Elli Tonu” İçin Nefesler Tutuldu!

“Elli Ton” fenomeninin üçüncü bölümünden uyarlanan Özgürlüğün Elli Tonu filminde Christian Grey ve Anastasia Steele rolleriyle geri dönüyor.

Jamie Dornan ve Dakota Johnson, dünya çapında çok satan “Elli Ton” fenomeninin üçüncü bölümünden uyarlanan Özgürlüğün Elli Tonu filminde Christian Grey ve Anastasia Steele rolleriyle geri dönüyor. Tüm dünyada 950 milyon doların üzerinde hasılat yapan 2015 ve 2017’nin gişe rekortmeni filmlerindeki olayların devamını konu alan yapım için nefesler tutuldu. Filmin kadrosunda, serinin 2. filminde tanıştığımız Elena Lincoln olarak Kim Basinger da yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunu serinin bir önceki filmi "Karanlığın Elli Tonu"nda  kamera arkasına geçen James Foley üstlenirken, filmin senaryosunda ise Niall Leonard imzası var. Kadrosunda Eric Johnson, Eloise Mumford, Rita Ora, Luke Grimes, Victor Rasuk, Max Martini, Callum Keith Rennie, Bruce Altman, Arielle Kebbel, Robinne Lee, Brant Daugherty, Kim Basinger, Marcia Gay Harden gibi isimleri bulunduruyor.

Anastasia ve Christian, yaşadıkları zorlu ayrılıkların ve iniş çıkışların ardından nihayet mutlu sona ulaşmışlardır. Tutkulu aşkları, nikah yüzükleri ve görkemli bir evlilik töreni ile mutlu sona ulaşmıştır. Ancak Anastasia'nın peşine düşen Jack, çifte huzur vermez. Anastasia'nın lüks ve aşkla bezeli mükemmel hayatı bir kez daha sarsıntılara sahne olacaktır. Özgürlüğün Elli Tonu, 9 Şubat 2018 tarihinde UİP dağıtımıyla ülkemizde gösterime girecek.  
Özgürlüğün Elli Tonu

Özgürlüğün Elli Tonu

Vizyon Tarihi: 09 Şubat 2018
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar