Pana Film'e Haciz Geldi

Pana Film'e Haciz Geldi

Efsane dizi Kurtlar Vadisi’nin yapımcısı Pana Film’e haciz şoku geldi.

Türk dizi tarihine bir efsane haline gelmiş Kurtlar Vadisi’ni kazandıran, birçok insanın en yakından tanıdığı film yapım şirketi olan ve hatta dizide Polat Alemdar’ın arkasında bulunan logosunu milyonlarca insanın ezbere bildiği Pana Film zor zamanlar geçiriyor. İstanbul Fikirtepe’de bazı projeleri yarım kalan Pana Konut AŞ’nin Pana Film ile olan bağlantısından dolayı büyük yapım şirketine haciz şoku yaşatıldı. Pana Film’in Üsküdar’daki merkezinden fotokopi makinesi ve X-Ray cihazına kadar her şey haczedildi.

Pana Film’den 2 Kamyon Eşya Haczedildi

Pana Film’in avukatlarının itirazına rağmen Pana Film ve Pana Konut AŞ arasında organik bağ bulunduğu için haczin devamına karar verildi ve 11 sayfalık tutanak ile gelinen merkezden tam 2 kamyonluk eşya haczedildi. Üstelik alacaklı firmanın avukatı haciz işleminin bunlarla kalmayacağını ve devam edeceğini belirtti.

Pana Film’in Başında Kim Var?

Projesi yarım kalan ve hacizlik olan Pana Konut AŞ’nin başında Polat Alemdar karakterini oynayan Necati Şaşmaz’ın kardeşi Tayyar Naci Şaşmaz bulunuyor. Pana Film’in başındaki isim ise oyuncu Necati Şaşmaz. Pana Konut AŞ’nin borçlu olduğu söylenen miktar 7.2 milyon TL civarında.

Kurtlar Vadisi Pusu

Kurtlar Vadisi Pusu

Yayın Durumu: Tamamlandı
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar